26 kwietnia 2021

Wraca połączenie Szczecin Rzeszów


Follow me! Aktualności Wraca połączenie Szczecin Rzeszów

Wraca połączenie Szczecin Rzeszów. Nowa trasa z lotniska Goleniów.

Już 14 czerwca 2021 z podszczecińskiego lotniska Goleniów wystartuje pierwszy samolot na trasie Goleniów – Rzeszów. Loty na tej trasie realizowane były już w sezonie wakacyjnym w 2020 roku i cieszyły się bardzo dużą popularnością, średnie obłożenie miejsc wynosiło 80% co jest bardzo dobrym wynikiem (więcej w artykule: LOT Szczecin Rzeszów).

Ze Szczecina do Rzeszowa polecimy 2x w tygodniu!

Loty realizowane będą 2 razy w tygodniu w poniedziałki i piątki, a połączenie będzie dostępne od 14 czerwca do 10 września 2021 roku. Trasę Szczecin Rzeszów obsługiwać będą samoloty Bombardier Q400, mogące zabrać na pokład 78 pasażerów.

Rozkład lotów na trasie Goleniów Rzeszów Jasionka:

pon., pt. 17:40 -> 19:10 Rzeszów Jasionka – Lotnisko Szczecin Goleniów

pon., pt. 18:55 -> 20:25 Lotnisko Szczecin Goleniów – Rzeszów Jasionka

Najlepsza trasa ze Szczecina w Bieszczady?

Wznowione połączenie ze Szczecina do Rzeszowa to jedna z najlepszych opcji transportu z Pomorza Zachodniego na Podkarpacie. Półtoragodzinny lot kontra 10-12 godzin podróży samochodem lub pociągiem wydaje się opcją bezkonkurencyjną. Świadczy również o tym ubiegłoroczna popularność tej trasy. Nowa trasa LOT Goleniów Rzeszów jest równie atrakcyjna dla mieszkańców Podkarpacia, którzy dzięki niej uzyskują wygodne i szybkie połączenie z polskim wybrzeżem.

Transfer Szczecin lotnisko Goleniów.

Wygodny transfer ze Szczecina na lotnisko Goleniów zapewnia oczywiście Follow me! Więcej informacji znajdziesz na stronie Bus Lotnisko Goleniów

Transfer na lotnisko Goleniów zarezerwujesz na stronie https://booking.followme.pl/

 


Pozostałe aktualności:

Vip Shuttle Szczecin

Do Grecji bez kwarantanny

Do Chorwacji bez kwarantanny

Paszport immunologiczny – od kiedy, ile kosztuje?