21 kwietnia 2021

Vip Shuttle Szczecin


Follow me! Aktualności Vip Shuttle Szczecin

Vip Shuttle Szczecin – transfery indywidualne

Follow me! jest niekwestionowanym liderem przewozów indywidualnych i obsługi VIP na Pomorzu Zachodnim. Specjalizujemy się w obsłudze transportowej m.in. wydarzeń sportowych, kulturalnych i konferencji, współpracujemy z największymi firmami w regionie. Nasza firma stała się wzorem do naśladowania, są jednak elementy, których nie da się podrobić.

Wyróżnia nas, kultura podróżowania.

Od ponad 20 lat doskonalimy nasze usługi, aby z każdym kolejnym dniem stawać się jeszcze lepszym.  Możesz korzystać z naszej wiedzy i doświadczenia każdego dnia. Nowoczesna flota aut klasy Premium marki Mercedes i BMW to tylko jeden z atutów naszej oferty.

Przez naszych stałych Partnerów jesteśmy stawiani za wzór, a nasi nowi Klienci doceniają naszą wyjątkową jakość. Chcesz poczuć różnicę? Wystarczy, że skorzystasz z naszych usług pierwszy raz.  Zobacz sam, ile nas wyróżnia.

Bezpieczeństwo – bez kompromisów!

W przypadku bezpieczeństwa nigdy nie idziemy na kompromisy. Nasi kierowcy przechodzą 5 etapowy proces rekrutacji, który ukończą tylko najlepsi. Ściśle przestrzegamy zasad i procedur, a nasze pojazdy wyposażone są w nowoczesne systemy bezpieczeństwa dostarczane przez Mercedesa i BMW.

Nasi kierowcy przechodzą regularne szkolenia z bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Pracownicy swobodnie komunikują się w języku angielskim lub niemieckim, a szkolenia z obsługi klienta VIP, gwarantują utrzymanie najwyższej jakości przewozów.

Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania

Nasze usługi dopracowane w każdym szczególe, to efekt wieloletniej współpracy z naszymi Partnerami. Potrzeba nowych rozwiązań na rynku i elastyczne podejście stworzyło kompleksową usługę przewozową Follow me! Potrzebujesz innego rodzaju wsparcia? Porozmawiajmy, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Jaki rodzaj przejazdów oferujemy?

– VIP Shuttle Szczecin (wynajem luksusowych samochodów z kierowcą),

– transfery indywidualne na lotniska,

– transfery indywidualne do portów w całej Europie,

– obsługa przewozowa koncertów, konferencji i wydarzeń sportowych,

– wynajem limuzyn na ślub, wesele i inne uroczystości okolicznościowe

– transfer marynarzy,

– transfer załóg farm wiatrowych,

– transfer załóg platform wiertniczych,

– transfer pracowników,

– transfer załóg pracowników technicznych

 

Rezerwuj on-line na https://booking.followme.pl/business-taxi  lub skontaktuj się z naszym działem Business Travel Management rezerwacje@followme.pl 

 


Sprawdź również:

Wynajem autokarów Szczecin

Business Travel Management

Business Taxi Szczecin

Family Airport Taxi 

Pozostałe usługi Follow me!