Rozkład jazdy Szczecin – Berlin Brandenburg Airport BER


Follow me! Rozkład jazdy Rozkład jazdy Szczecin – Berlin Brandenburg Airport BER

Rozkład jazdy - busy na lotnisko Berlin BER

  • Godzina odjazdu połączeń BERBUS na lotnisko Berlin Brandenburg jest dopasowywana indywidualnie do Twojego lotu.

Ten rodzaj usługi pozwala dopasować godzinę wyjazdu do godziny wylotu pasażerów, dzięki temu gwarantuje bardzo dużą częstotliwość i bardzo dobre dopasowanie do godziny wylotu. Nie musisz sprawdzać rozkładu, po prosto daj nam znać o której wylatujesz lub lądujesz w Berlin Brandenburg, a my zorganizujemy Twój przejazd prosto spod domu! BERBUSa zarezerwujesz na stronie booking.followme.pl/berbus.

Rozkład jazdy autobusów Szczecin Berlin Brandenburg BER

Autokar do Berlina, przejazdy liniowe Flixbus

Realizujemy nawet 15 połączeń dziennie, a częstotliwość uzależniona jest od siatki połączeń i prognozowanego ruchu pasażerskiego na lotnisku.

  • Aktualny rozkład jazdy autobusów Szczecin Berlin Brandenburg sprawdzisz bezpośrednio na stronie www.flixbus.pl.

Wystarczy wybrać datę planowanego przejazdu.  Na powyższej stronie sprawdzisz również jaka jest aktualna cena biletu na autokar  Szczecin lotnisko Berlin BER.

Autokary i busy na lotnisko Berlin. Jak i czym dojechać?

Jak dojechać na lotnisko Berlin Brandenburg BER?
Za transfery na trasie Szczecin lotnisko Berlin Brandenburg odpowiedzialny jest Follow me!. Lider transferów lotniskowych w regionie, gwarantuje dużą częstotliwość, najwyższą jakość i komfort podróży. Na trasie Szczecin Berlin Brandenburg BER realizowanych jest nawet 15 liniowych kursów dziennie, a ilość przejazdów może zostać zwiększona w zależności od wielkości ruchu lotniczego.

Chcąc zaoferować jak najlepszą ofertę przejazdów na lotniska, Follow me! przygotowało szereg rozwiązań, które możesz wybrać w zależności od potrzeby. Oprócz tradycyjnych przejazdów liniowych realizowanych wspólnie z największym europejskim przewoźnikiem Flixbus, pasażerowie mogą wybierać spośród przejazdów łączonych i przejazdów indywidualnych. Sprawdź najlepsze opcje jak dojechać na lotnisko BER.

Komfortowe i bezpieczne busy na lotnisko Berlin i Szczecin Goleniów

Nasze nowoczesne i wygodne autokary wyposażone są w szereg udogodnień dla pasażerów. Podróżujemy autokarem marki Mercedes i Setra, wyposażonym w klimatyzację, toaletę, bezpłatny Internet, gniazda USB oraz gniazdka 230V, mini stoliki na napoje i posiłki oraz regulowane fotele z podnóżkami.

Gdzie znajdują się przystanki Follow me! i Flixbus?

Korzystając z przejazdów liniowych (autokary i busy Goleniów Szczecin oraz autokary i busy Szczecin Berlin), warto przed podróżą zapoznać się z aktualną lokalizacją naszych przystanków.

Szczegółowe informacje na temat przystanków w Szczecinie, Berlinie i Goleniowie (dla przejazdów liniowych Follow me! i Flixbus) oraz w Berlinie (dla przejazdów współdzielonych BERBUS) znajdziecie na tej stronie: