Wycieczki


Follow me! Wycieczki

Wycieczki autokarem i busem

Organizujesz szkolne wycieczki autokarem, wyjazd firmowy, rodzinny lub dla znajomych? Jesteś w dobrym miejscu! To tutaj zamówisz przejazdy wygodnymi, nowoczesnymi oraz zapewniającym bezpieczeństwo podróży pojazdami.

Follow me! – firma z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku transportu zbiorowego – nie tylko zadba o dojazd uczestników wyjazdów do wybranej destynacji, ale również zajmie się zakupem biletów do muzeów czy parków rozrywki. Potrzebujesz więcej powodów, dla których warto zdecydować się na nasze usługi? Znajdziesz je poniżej.

Wycieczki autokarem

Wycieczki autokarem kojarzą Ci się z nudą i podróżą w niewygodnych, ciasnych pojazdach? Firma Follow me! obala ten stereotyp. Nasza flota to nowoczesne autokary Mercedes Benz mające przestronne i maksymalnie komfortowe wnętrza.

Na ich pokładzie znajdziesz wiele udogodnień: darmowe Wi-Fi, gniazda 230V, złącza USB, automaty do kawy, lodówki, mikrofony, a także odtwarzacze DVD. Dodaj do tego profesjonalnych – wyszkolonych pod kątem bezpiecznej jazdy – kierowców oraz opiekę doświadczonego pilota, a otrzymasz przepis na udany wyjazd.

Wycieczki indywidualne

Lubisz podróżować, ale szkoda Ci czasu na organizację wyjazdów? Sprawdź naszą ofertę wycieczek indywidualnych. Nie tylko dopasujemy odpowiedni dla uczestników wyjazdu pojazd, ale też kupimy bilety do muzeów czy innych atrakcji turystycznych za Ciebie. Ponadto zapewniamy opiekę pilota podczas podróży.

Wycieczki integracyjne dla firm

Follow me! Szczecin – wycieczki jednodniowe i dłuższe podróże dla firm: oferujemy kompleksową organizację wyjazdów integracyjnych w Polsce i za granicą. Profesjonalni kierowcy i doświadczeni piloci zadbają o to, żeby Twoi pracowni wrócili z takiej wycieczki zadowoleni i zmotywowani do dalszej pracy.

Szkolne wycieczki autokarem

Szkolne wycieczki autokarem? Zorganizujemy je za Ciebie! Nowoczesne i – co bardzo ważne – spełniające wszystkie normy bezpieczeństwa pojazdy z bezpłatnym dostępem do internetu i możliwością skorzystania z odtwarzaczy DVD – to tylko jeden z argumentów przemawiających za tym, żeby wybrać usługi Follow me! Naszym klientom proponujemy monitoring trasy autokaru, dzięki któremu rodzice mają pewność, że ich dziecko podróżuje bezpiecznie. Taka funkcja pozwala też oszacować, ile czasu potrzeba, by dojechać na miejsce odbioru uczestników wycieczki. Dzięki temu rodzic nie musi zbyt długo czekać na swoje dziecko.

Wyjazdy na koncerty

Nasza kolejna propozycja to zorganizowane wyjazdy na koncerty i innego rodzaju imprezy plenerowe. Follow me! zapewnia bezpieczną i komfortową podróż, którą uatrakcyjniamy sympatycznym, koncertowym klimatem. W trasę wyruszamy około 3 godziny przed koncertem, a na miejscu zatrzymujemy się przed wejściem na stadion czy halę estradową. Nie musisz szukać miejsca parkingowego ani martwić się, czy zdążysz na rozpoczęcie wydarzenia. Po zakończeniu koncertu wsiadasz do naszego autokaru, który odwiedzie Cię z powrotem do Szczecina.

Wycieczki jednodniowe Szczecin i nie tylko – jak zamówić nasze usługi?

Jak zamówić wycieczki autokarem? Skontaktuj się z nami tak, jak jest Ci wygodniej. Możesz zadzwonić do nas pod numer telefonu (+48) 91 48 50 422 – nasza infolinia jest czynna od 8 do 20 – odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaproponujemy Ci najbardziej korzystną ofertę.

Wolisz wysłać maila? Napisz do nas na adres biuro@followme.pl. Na stronie followme.pl znajdziesz też wygodny formularz kontaktowy, z którego możesz skorzystać. Ponadto zapraszamy Cię do odwiedzenia biur stacjonarnych Follow me! w Szczecinie, Kołobrzegu oraz Stargardzie.

Wycieczki autokarem z Follow me! – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

  • Różnorodna oferta – Wycieczki jednodniowe Szczecin i dłuższe wyjazdy; usługi dla szkół, przedsiębiorstw, instytucji i klientów indywidualnych – oferta Follow me! jest bardzo rozbudowana. A jeśli wśród naszych propozycji nie znalazłeś opcji, która Ci odpowiada, skontaktuj się z nami. Zaproponujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązanie.
  • Bezpieczeństwo – Wyposażone w najnowsze, sprawdzone systemy bezpieczeństwa autokary i busy; możliwość skorzystania z fotelików dla dzieci; doświadczeni i przeszkoleni kierowcy – to tylko kilka z zastosowanych przez nas rozwiązań, dzięki którym podróż z Follow me! jest spokojna i bezpieczna.
  • Nowoczesna flota pojazdów – Autokary marki Mercedes Benz to pojazdy spełniające najwyższe standardy. Są przestronne i wygodne, a ponadto na ich pokładzie możesz korzystać z bezpłatnego Wi-Fi, naładować telefon, wypić ciepłą kawę albo obejrzeć film.
  • Profesjonalni kierowcy – Autokary i busy z floty Follow me! prowadzą doświadczeni i życzliwi kierowcy, którzy regularnie przechodzą szkolenia z zakresu ekologicznej i bezpiecznej jazdy oraz uczestniczą w kursach językowych.