Rozkład jazdy


Follow me! Rozkład jazdy

Rozkład jazdy Follow me!, czyli liniowe transfer na lotnisko Berlin i przewozy Szczecin Goleniów.

Sprawdź jak kursują autokary i busy Szczecin - Berlin - Szczecin oraz Szczecin - Goleniów - Szczecin

Follow me! jako jedyna firma w regionie od ponad 20 lat świadczy usługi transferu na lotniska. Gwarantujemy wygodny i bezpieczny transfer ze Szczecina na lotniska Goleniów oraz Berlin Brandenburg BER. Jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy współpracę z największym europejskim przewoźnikiem firmą Flixbus uruchamiając w 2015 r. połączenia na trasie Szczecin - Berlin.

Transport na lotnisko Berlin Brandenburg BER

Regularne przejazdy liniowe na lotnisko w Berlinie to komfort i wygodna wszystkich planujących loty “z” oraz “do” portu lotniczego Brandenburg BER. Wszystkie przejazdy liniowe do Berlina i z powrotem realizowane są komfortowymi autokarami marki Mercedes. Przejazdy do Berlina realizujemy przy współpracy z największym europejskim przewoźnikiem autokarowym firmą Flixbus, jednakże kursy do stolicy Niemiec obsługiwane są w całości przez kierowców oraz autokary Follow me!

Port lotniczy Berlin Brandenburg im. Willy’ego Brandta to międzynarodowy, nowoczesny port lotniczy w Niemczech. Lotnisko zastąpiło trzy dotychczasowe berlińskie lotniska: Tempelhof, Tegel i Schönefeld. Pierwszy samolot wylądował na nim w 2020 roku. Dziś lotnisko BER obsługuje blisko 200 połączeń dziennie.

Transport na lotnisko Goleniów (Szczecin Airport)

Autokary i busy Goleniów Szczecin kursują codziennie. Transferów na lotnisko w Goleniowie i z lotniska do Szczecina, w zależności od dnia jest nawet 10. Rozkład jazdy naszych autokarów ułożony jest pod najpopularniejsze loty (do Warszawy, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Irlandii).

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów został przeniesiony 23 maja 1967 roku z lotniska Szczecin Dąbie. W 1995 roku utworzono lotnicze przejście graniczne Szczecin-Goleniów. Decyzja ta była niezbędna do otworzenia pierwszego międzynarodowego połączenia lotniczego. Kolejne inwestycje sukcesywnie zwiększają przepustowość odprawy do milionów pasażerów rocznie.

Komfortowe i bezpieczne przewozy autokarowe Szczecin - Berlin i Szczecin Goleniów

Nasze nowoczesne i wygodne autokary wyposażone są w szereg udogodnień dla pasażerów. Podróżujemy autokarem marki Mercedes i Setra, wyposażonym w klimatyzację, toaletę, bezpłatny Internet, gniazda USB oraz gniazdka 230V, mini stoliki na napoje i posiłki oraz regulowane fotele z podnóżkami.

Gdzie znajdują się przystanki Follow me! i Flixbus?

Korzystając z przejazdów liniowych (autokary i busy Goleniów Szczecin Goleniów oraz autokary i busy Szczecin Berlin Szczecin), warto przed podróżą zapoznać się z aktualną lokalizacją naszych przystanków.

Szczegółowe informacje na temat przystanków w Szczecinie, Berlinie i Goleniowie (dla przejazdów liniowych Follow me! i Flixbus) oraz w Berlinie (dla przejazdów współdzielonych BERBUS) znajdziecie na tej stronie: Przystanki Follow me!