Rozkład jazdy


Follow me! Rozkład jazdy

Rozkład jazdy Follow me! Autokary i busy Szczecin Berlin oraz Szczecin Goleniów

Follow me! jako jedyna firma w regionie od ponad 20 lat świadczy usługi przewozowe na lotniska. Gwarantujemy wygodny i bezpieczny transfer ze Szczecina na lotnisko Goleniów oraz lotnisko Berlin Brandenburg BER. Jako pierwsza firma w Polsce rozpoczęliśmy współpracę z największym europejskim przewoźnikiem firmą Flixbus uruchamiając w 2015 r. połączenia na trasie Szczecin - Berlin.

Autokary i Busy Szczecin Berlin Brandenburg BER

Regularne przejazdy liniowe na lotnisko w Berlinie to komfort i wygoda wszystkich planujących loty “z” oraz “do” portu lotniczego Brandenburg BER. Wszystkie przejazdy liniowe do Berlina i z powrotem realizowane są komfortowymi autokarami marki Mercedes. Przejazdy do Berlina realizujemy przy współpracy z największym europejskim przewoźnikiem autokarowym firmą Flixbus, jednakże kursy do stolicy Niemiec obsługiwane są w całości przez kierowców oraz autokary Follow me!

Port lotniczy Berlin Brandenburg im. Willy’ego Brandta to międzynarodowe, nowoczesne lotnisko w Niemczech. Port lotniczy BER zastąpił trzy dotychczasowe berlińskie lotniska: Tempelhof, Tegel i Schönefeld. Pierwszy samolot wylądował na nim w 2020 roku. Dziś lotnisko BER obsługuje blisko 200 połączeń dziennie.

Transport na lotnisko Goleniów (Szczecin Airport)

Autokary i busy Goleniów Szczecin i Szczecin Goleniów kursują codziennie. W zależności od dnia, transferów na lotnisko jest nawet 10. Rozkład jazdy naszych autokarów ułożony został w taki sposób, aby zgrać przejazdy z najpopularniejszymi lotami (do Warszawy, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Irlandii).

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów został przeniesiony 23 maja 1967 roku z lotniska Szczecin Dąbie. W 1995 roku utworzono lotnicze przejście graniczne Szczecin-Goleniów. Decyzja ta była niezbędna do otworzenia pierwszego międzynarodowego połączenia lotniczego. Kolejne inwestycje sukcesywnie zwiększają przepustowość odprawy do milionów pasażerów rocznie.

Komfortowe i bezpieczne przewozy autokarowe Szczecin - Berlin i Szczecin Goleniów

Nasze nowoczesne i wygodne autokary wyposażone są w szereg udogodnień dla pasażerów. Podróżujemy autokarem marki Mercedes i Setra, wyposażonym w klimatyzację, toaletę, bezpłatny Internet, gniazda USB oraz gniazdka 230V, mini stoliki na napoje i posiłki oraz regulowane fotele z podnóżkami.

Gdzie znajdują się przystanki Follow me! i Flixbus?

Korzystając z przejazdów liniowych (autokary i busy Goleniów Szczecin oraz autokary i busy Szczecin Berlin), warto przed podróżą zapoznać się z aktualną lokalizacją naszych przystanków.

Szczegółowe informacje na temat przystanków w Szczecinie, Berlinie i Goleniowie (dla przejazdów liniowych Follow me! i Flixbus) oraz w Berlinie (dla przejazdów współdzielonych BERBUS) znajdziecie na tej stronie:

Oferta Follow me!

Kultura podróżowania, to idea, która wyróżnia nas na rynku przewozowym. Od początku istnienia firmy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort i bezpieczeństwo. Charakterystyczne srebrne autokary z logo Follow me! stały się w naszym regionie symbolem jakości i niezawodności. Zaufaniem obdarzyły nas największe firmy i instytucje w regionie, a jest to z pewnością efekt staranności, z jaką dbamy o każdego naszego klienta.

Oferujemy usługi w których jesteśmy ekspertami. Nasz profesjonalizm jest wynikiem ponad 20 letniego doświadczenia. Możesz być więc pewien, że niezależnie na jaką usługę się zdecydujesz, to Follow me! stanie na wysokości zadania.

Dlaczego my? Oferta Follow me!:

  • Transfery ze Szczecina do Berlina i przejazdy na lotnisko w Goleniowie
  • Nowoczesna flota najlepszych marek Mercedes Benz, Setra, BMW, Lexus
  • Elastyczne formy płatności
  • Nowoczesny system rezerwacji online
  • Gwarancja punktualności i jakości
  • Dwujęzyczni kierowcy
  • Opiekun klienta biznesowego przez 24h

Jest tyle okazji, abyśmy pojechali razem.


Rezerwuj przejazd on-line. Zajmie Ci to tylko 90 sek.! - booking.followme.pl