O firmie


Follow me! O firmie

Follow me! to jedyna firma w regionie, która nieprzerwanie od 1998 r, świadczy usługi w zakresie transferów lotniskowych, business taxi i wynajmie autokarów. Dzięki konsekwencji, doświadczeniu, wysokiej jakości usług i zaufaniu klientów jesteśmy niekwestionowanym liderem w autokarowym przewozie osób w naszym regionie.

Dysponujemy najmłodszą i najlepiej wyposażoną flotą ponad 60 komfortowych autobusów, busów, minibusów oraz samochodów osobowych. Nasze srebrne autokary z logo Follow me! stały się w Szczecinie symbolem
komfortu i wysokiej jakości usług.

Wyróżnia nas kultura podróżowania.

Tym co nas wyróżnia to kultura podróżowania, profesjonalni i życzliwi kierowcy oraz zawsze pomocni pracownicy administracyjni są wielką wartością naszej firmy. Nasi kierowcy regularnie biorą udział w szkoleniach z Ecodrivingu, bezpiecznej jazdy czy kursach językowych, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy poziom usług.

Pełna dyspozycyjność i indywidualne podejście do klienta.

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez 24h, nasi specjaliści gotowi są pomóc Państwu o każdej porze. Wyróżnia nas dbałość o najdrobniejsze szczegóły, ale również elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta. Nigdy nie zostawiamy Klienta w potrzebie!