O firmie Follow me!


Follow me! O firmie Follow me!

Follow me! to jedyna firma w regionie, która nieprzerwanie od 1998 r. (wcześniej jako Interglobus), świadczy usługi w zakresie transferów lotniskowych, business taxi i wynajmie autokarów. Dzięki konsekwencji, doświadczeniu, wysokiej jakości usług i zaufaniu klientów jesteśmy niekwestionowanym liderem w autokarowym przewozie osób w naszym regionie.

Dysponujemy najmłodszą i najlepiej wyposażoną flotą ponad 80 komfortowych autobusów, busów, minibusów oraz samochodów osobowych. Wartość firmy kreuje kompetentna kadra 230 pracowników, doświadczona w obsłudze najbardziej wymagających klientów.

Nasze srebrne autokary z logo Follow me! stały się w Szczecinie symbolem komfortu i wysokiej jakości usług. Dzięki niezawodności i nieustannemu rozwojowi, co roku zdobywamy zaufanie wielu nowych klientów.

Wyróżnia nas kultura podróżowania.

Tym, co nas wyróżnia jest kultura podróżowania. Profesjonalni i życzliwi kierowcy oraz zawsze pomocni pracownicy administracyjni są wielką wartością naszej firmy. Nasi kierowcy regularnie biorą udział w szkoleniach z Ecodrivingu, bezpiecznej jazdy czy kursach językowych, aby zapewnić naszym klientom jak najwyższy poziom usług.

Pełna dyspozycyjność i indywidualne podejście do klienta.

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez 24h. Nasi specjaliści gotowi są pomóc Państwu o każdej porze. Wyróżnia nas dbałość o najdrobniejsze szczegóły, ale również elastyczność i indywidualne podejście do każdego klienta. Nigdy nie zostawiamy klienta w potrzebie! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza.