15 września 2020

Lotnisko Goleniów – Zadar hitem lata, wraca Kraków.


Follow me! Aktualności Lotnisko Goleniów – Zadar hitem lata, wraca Kraków.

Lotnisko Goleniów zadowolone z nowych wakacyjnych tras.

 

Przedstawiciele Lotniska Goleniów podsumowali wakacyjny sezon i pochwalili się bardzo dobrymi wynikami połączeń lotniczych do Zadaru i Rzeszowa. Nowe połączenia Polskich Linii Lotniczych LOT uruchomione w lipcu 2020 r. okazały się prawdziwym hitem szczecińskiego lotniska.

LOT Szczecin Zadar wakacyjnym hitem!

Loty były realizowane w ramach akcji #LOTnaWakacje i organizowane były przez polskiego przewoźnika. Najpopularniejszym połączeniem był lot na trasie Lotnisko Szczecin Goleniów – Zadar. Do Chorwacji wybrało się w sumie 1399 pasażerów co stanowi wypełnienie samolotów na poziomie, aż 90%!

Szczecin – Rzeszów obłożony w 80%!

Z drugiego nowego połączenia PLL LOT Szczecin Rzeszów skorzystało ponad 1660 podróżnych, co stanowiło ok 80% wypełnienia samolotów na tej trasie. Tak dobre wyniki wakacyjnych połączeń mogą spowodować, że w kolejnym roku z lotniska Szczecin Goleniów oferowanych będzie jeszcze więcej sezonowych połączeń.

Wraca połączenie z Goleniowa do Krakowa.

RyanAir ogłosił powrót lotów na trasie Szczecin Kraków. Bardzo popularne połączenie powróci na szczecińskie lotnisko już od 27 października. Loty realizowane będą dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty, bilety są już dostępne na stronie www.ryanair.com w cenie od 39 zł.

 

 


Transfery na lotnisko Goleniów – rozkład jazdy

Rezerwacja biletów na lotnisko Goleniów – booking.followme.pl