31 lipca 2020

Bus Lotnisko Goleniów


Follow me! Aktualności Bus Lotnisko Goleniów

Informacje podstawowe:

Kod IATA: SZZ

Kod ICAO: EPSC

Liczba pasażerów: 576 072 (2019 r.)

Goleniów Airport przyloty: http://www.airport.com.pl/loty/przyloty-rozklady/

Goleniów Airport odloty: http://www.airport.com.pl/loty/odloty-rozklady/

Bus lotnisko Goleniów: Follow me!


Lotnisko Goleniów informacja:

Lotnisko w Goleniowie zostało zbudowane w okresie tzw. „zimnej wojny” w latach 1953–1956. Pierwotnie było to typowe lotnisko wojskowe z drogą startową o długości 1800 m i szerokości na 45 m. Dopiero w roku 1967 na wojskowym lotnisku w Goleniowie powstała część cywilna. „Port Lotniczy Szczecin-Goleniów” został przeniesiony 23 maja 1967 z lotniska Szczecin Dąbie.

Ważną datą dla rozwoju lotniska był 1995 roku, to właśnie wówczas utworzono lotnicze przejście graniczne Szczecin-Goleniów. Decyzja ta była niezbędna do otworzenia pierwszego międzynarodowego połączenia lotniczego.

Od tego czasu lotnisko Szczecin Goleniów jest systematycznie rozbudowywane. W 2006 roku po kilkuletniej budowie oddano do użytku nowy terminal lotniczy. Inwestycja zwiększyła przepustowość odprawy do miliona pasażerów rocznie.

Jak dojechać na lotnisko Goleniów?

Dowóz na lotnisko Goleniów w formie wygodnego i bezpiecznego transferu lotniskowego zapewnia Follow me! – B.P. Interglobus Tour.

Busy do Goleniowa ze Szczecina kursują codziennie i są skomunikowane pod wszystkie przyloty i odloty z Goleniowa. Rozkład jazdy na lotnisko im. „NSZZ Solidarność” uwzględnia czas niezbędny na przejazd i spokojną odprawę przed lotem. Busy do goleniowa odjeżdżają ok. 2 godz. przed planowanym odlotem. Pasażerowie mogą korzystać z 3 przystanków w Szczecinie:

– Szczecin LOT: sprawdź lokalizację

– Szczecin PKP – sprowadź lokalizację

– Szczecin Dąbie – sprawdź lokalizację

Ile kosztuje autobus ze Szczecina do Goleniowa? Transfer na lotnisko kosztuje już od 9,90 zł/os.. Bilety wygodnie zarezerwujesz on-line na stronie https://booking.followme.pl/. Bilety możesz również zakupić u kierowcy przed przejazdem, pamiętaj jednak, że rezerwując on-line masz gwarancję miejsca w autobusie.

Lotnisko Goleniów jak dojechać na poranny LOT?

Najwygodniejszą formą dojazdu pod połączenie LOT Szczecin – Warszawa, LOT Warszawa – Szczecin jest przejazd indywidualny Follow me!

Komfortowe i bezpieczne przejazdy Business Taxi Szczecin Goleniów realizowane są nowoczesnymi samochodami marki Mercedes Benz i BMW. W cenie przejazdu wliczona jest usługa door to door. Odbierzemy Cię spod wskazanego adresu i zawieziemy prosto pod terminal odlotów. Godzina wyjazdu zostanie dopasowana do Twojego lotu.

Ile kosztuje Business Taxi na Lotnisko Goleniów? Cena przejazdu uzależniona jest od ilości pasażerów i wybranej klasy auta. Aktualną cenę sprawdzisz i zarezerwujesz przejazd w 90 sek. na naszej stronie: https://booking.followme.pl/

 

Bus lotnisko Goleniów – rezerwuj na https://booking.followme.pl/

Rozkład jazdy autobus na lotnisko Goleniów: https://followme.pl/rozklad-jazdy/

Przystanki Follow me! Szczecin Goleniów: https://followme.pl/przystanek-follow-me/ 

Business Taxi na lotnisko –  rezerwuj na https://booking.followme.pl/

Family Airport Taxi Goleniów – rezerwuj na https://booking.followme.pl/