12 stycznia 2022

Przewozy pracowników


Follow me! Aktualności Przewozy pracowników

Szczecin-Pasewalk przejazdy do fabryki Birkenstock

Od stycznia 2024 roku uruchomiono regularną linię Szczecin – Pasewalk – Szczecin dla osób, które chciałyby dojechać do pracy w fabryce Birkenstock. Autobusy obsługują trzy zmiany: 6.00-14.00, 14.00-22.00 oraz 22.00-06.00. Codzienny dojazd ze Szczecina i powrót z fabryki nie stanowi już żadnego problemu dla pracowników, tym bardziej, że wprowadziliśmy tanie bilety miesięczne oraz tygodniowe.

Do Birkenstock pasażerowie mogą się dostać nie tylko z centrum Szczecina, ale również z innych rejonów miasta, np. z Prawobrzeża, Mierzyna czy Lubieszyna.

birkenstock-pasewalk-szczecin

Jakie korzyści dają przewozy pracowników?

Zadowolenie pracowników to w znacznym stopniu efekt pozytywnej atmosfery w miejscu pracy. Można ją wytworzyć na wiele sposobów. Jednym z nich jest zapewne wygodny transport do pracy. Organizacja grupowego przejazdu dla pracowników niweluje problemy spóźnień, ale przede wszystkim obniża pracownikowi koszty dojazdu do pracy. Transport zbiorowy dla pracowników jest działaniem proekologicznym. Ma ogromne znaczenie dla firm dbających o środowisko i dla organizacji skupiających się mocno na działaniach CSR.

Ważne jest, na jaki rodzaj transportu decyduje się dana organizacja. Kiedy będziesz szukać odpowiedniego przewoźnika, dowiedz się, czy jego flota, oparta jest na nowych ekologicznych pojazdach? Czy przewoźnik ma wdrożone nowoczesne, a tym samym przyjazne dla środowiska rozwiązania logistyczne? W ofercie przewoźnika warto abyś sprawdził wiek pojazdów. Dopytaj jaki systemy wspomagające bezpieczeństwo i ekonomikę jazdy posiada flota oraz czy kierowcy zostali przeszkoleni z eco- i safe (safety) drivingu.

Ile kosztują przewozy pracownicze?

Wbrew pozorom koszty transportu pracowników do firmy są dużo niższe niż się może wydawać, a sumując dodatkowe korzyści dla pracowników i całej organizacji, są ważnym czynnikiem w tworzeniu firmy przyjaznej dla personelu.

Cena wynajmu autokarów dla firm uzależniona jest od wielu czynników, jednak przy regularnej współpracy oraz optymalizacji tras przejazdu, można być zaskoczonym przystępną ceną oraz wygodnymi warunkami płatności.

Przewozy pracowników to duża odpowiedzialność ze względu na konieczność zachowania ciągłego funkcjonowania firmy. Jest to specyficzna forma przejazdów. Dlatego też warto powierzyć ją doświadczonemu i pewnemu przewoźnikowi.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty przewozów pracowniczych, zapraszamy do kontaktu wynajem@followme.pl Przygotujemy ofertę skrojoną na miarę Państwa potrzeb.