1 lutego 2021

Terminal 5 będzie tymczasowo zamknięty!


Follow me! Aktualności Terminal 5 będzie tymczasowo zamknięty!

Terminal 5 będzie tymczasowo zamknięty!

Jak poinformowały władze lotniska Berlin Brandenburg, Terminal 5 Berlin BER od 23 lutego 2021 roku zostanie tymczasowo zamknięty.

Decyzja jest podyktowana znacznym spadkiem liczby pasażerów spowodowanym trwającą  pandemią koronawirusa.  Zarząd lotniska nie określił planowanego terminu ponownego uruchomienia Terminala 5. Pierwsze informacje na ten temat być może zostaną podane wkrótce po zniesieniu obostrzeń związanych z przemieszczaniem się w Niemczech.

Więcej na temat lockdownu w Niemczech przeczytasz w naszym artykule: Lockdown w Niemczech, czy możesz wjechać do Niemiec?

Do odwołania wszystkie loty  realizowane i obsługiwane na Terminalu 1 nowego lotniska Berlin BER. Linie lotnicze do tej pory korzystające z Terminala 5 są już stopniowo przenoszone z T5 do Terminala 1.

Jak aktualnie dojechać na Berlin Brandenburg?

Decyzja o zmianie Terminala nie wpłynie na komfort dla podróżujących ze Szczecina. Follow me! zapewnia Państwu komfortowy i bezpieczny przejazd pod każdy Terminal nowego lotniska Berlin Brandenburg. Informacje na temat lokalizacji przystanku Follow me! na lotnisku Berlin Brandenburg zamieściliśmy na stronie: Przystanek Follow me na Berlin Brandenburg.

Osoby, które pierwszy raz planują swój wylot z lotniska Berlin Brandenburg zachęcamy do zapoznania się z informacjami: Jak dojechać na Berlin Brandenburg?

 

źródło: ber.berlin-airport.de


Pozostałe aktualności:

Przejazdy do Polski bez kwarantanny

Długa historia budowy Berlin Brandenburg

BER gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa