13 stycznia 2021

Berlin BER gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa


Follow me! Aktualności Berlin BER gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa

Berlin BER gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa

Port lotniczy Berlin Brandenburg jako pierwsze lotnisko w Niemczech otrzymało certyfikat Airport Health Accreditation za ścisłe przestrzeganie zasad higieny podczas trwającej pandemii COVID-19. Przeprowadzona kontrola wykazała, że lotnisko gwarantuje swoim pasażerom najwyższy poziom bezpieczeństwa sanitarnego.

Pierwsze lotnisko w Niemczech z akredytacją Airport Health!

Berlin BER otrzymało akredytację Airport Health od Międzynarodowego Stowarzyszenia Portów Lotniczych – Airport Council International (ACI). Stowarzyszenie podczas kontroli ocenia środki i procedury sanitarne, które zostały wprowadzone przez porty lotnicze od początku pandemii COVID-19.

DHZ również przyznaje certyfikat Berlin Brandenburg!

Lotnisko zdobyło również certyfikat Deutsches Hygienezertifikat przyznawany przez niezależną firmę konsultingową w Niemczech. Najważniejszym kryterium pozwalającym na przyznanie certyfikatu jest dbanie o doskonałą czystość i higienę obiektu, co potwierdziły przeprowadzone kontrole przeprowadzone przez specjalistów z Deutsches Hygienezertifikat (DHZ).

Lotnisko BER od początku określiło jasne zasady i procedury

Zarządcy berlińskich lotnisk od początku trwania pandemii przykładają szczególną uwagę do zaleceń sanitarnych, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo podróżujących. Z chwilą uruchomienia lotniska Berlin Brandenburg zostały wprowadzone liczne procedury i udogodnienia dla pasażerów jak choćby oznaczenia zalecanych odległości przy bramkach odprawy, dozowniki na środki dezynfekujące, plexi oddzielające obsługę od pasażerów. O zaleceniach na lotnisku BER przeczytasz w naszym artykule 8 zasad bezpieczeństwa na lotnisku Berlin Brandenurg.

berlin ber, lotnisko ber, pierwsze lotnisko w niemczech, najwyższy poziom bezpieczeństwa, airport health, berlin brandenburg, follow me, interglobus, szczecin

źródło: ber.berlin-airport.de

 


Pozostałe aktualności:

Procedury i zasady sanitarneBerlin Brandenburg Airport

Jak dojechać na Berlin Brandenburg?

Przejazdy do Polski bez obowiązkowej kwarantanny