12 lutego 2021

Szczecin Berlin – jak jeździmy?


Follow me! Aktualności Szczecin Berlin – jak jeździmy?

Szczecin Berlin – jak jeździmy?

Wiele osób gubi się w natłoku informacji docierających z przekazów medialnych odnośnie sytuacji na granicach. Dostajemy od Was wiele pytań, w jakiej formie jeździmy na trasie Szczecin lotnisko Berlin. Zastanawiasz się jakie obostrzenia panują przy przekraczaniu granic?

Poniżej znajdą Państwo informacje odnośnie usług, które aktualnie realizujemy na tej trasie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań prosimy o kontakt mailowy biuro@followme.pl lub telefoniczny (+48) 91 48 50 422.

 

Uwaga! Wszystkie przejazdy realizujemy z zachowaniem wymogów formalnych obowiązujących na terenie Niemiec i Polski oraz wszystkich zaleceń służb sanitarnych. Podczas naszych przejazdów masz pewność zachowania najwyższych standardów bezpieczeństwa

 


 

Przewozy indywidualne – Business Taxi, Family Airport Taxi

Nieprzerwanie oferujemy tzw. przewozy indywidualne Szczecin Berlin w dwóch wariantach Business Taxi oraz Family Airport Taxi. To aktualnie najpopularniejsza opcja transferu na trasie Szczecin Berlin.

Pasażerowie wybierający tzw. przejazd indywidualny zwolnieni są z obowiązku odbycia kwarantanny lub konieczności przedstawienia testu na COVID-19.  Przejazdy są dopasowane do sugestii pasażera, godzina i miejsce przejazdu ustalane jest indywidualnie. Jako jedyni w przejazdach indywidualnych wydzieliliśmy strefę kierowcy od pasażera, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo podróżnych.

Cenę przejazdu indywidualnego sprawdzisz na naszej stronie booking.followme.pl.

Na tej samej stronie możesz również dokonać rezerwacji przejazdu, całość zajmie Ci zaledwie 89 sekund!

Więcej informacji: Przejazdy do Polski bez obowiązkowej kwarantanny

 

Przejazdy liniowe – Szczecin Berlin Brandenburg

Codziennie realizujemy kilka połączeń na trasie Szczecin Berlin Brandenburg. Liczba połączeń z lotniskiem w Berlinie dopasowana jest do zainteresowania oraz siatki przylotów i odlotów. Jeżeli planujesz skorzystać z transferu na lotnisko Berlin Brandenburg nie zwlekaj z rezerwacją do ostatniej chwili.

Transfer ze Szczecina na Berlin Brandenburg kosztuje 69 zł/os. a bilety dostępne są na stronie https://booking.followme.pl/airport-transfers

Uwaga: Przejazdy liniowe Flixbus zostały tymczasowo zawieszone.

 

BERBUS – przejazdy łączone

Cały czas mogą Państwo korzystać z naszej nowej usługi łączącej zalety przejazdu liniowego i indywidualnego. Wygodny transfer na lub z lotniska Berlin Brandenburg z opcją door to door w cenie. Przejazdy łączone to wygoda i bezpieczeństwo w atrakcyjnej cenie!

Więcej informacji: BERBUS Ridesharing!

 

Wynajem autokarów i busów

Jeżeli planujesz przejazd większą grupą lub potrzebujesz zorganizować przejazd firmowy skorzystaj z wynajmu autokaru. To wygodne rozwiązanie zapewniające Ci wygodę i bezpieczeństwo. Przejazd zostanie zrealizowany nowoczesnymi autokarami lub busami marki Mercedes Benz, a szczegóły przejazdu zostaną ustalone zgodnie z Twoimi sugestiami.

Wypełnij niezobowiązujący formularz, a błyskawicznie otrzymasz kalkulację swojego przejazdu: booking.followme.pl

 


Pozostałe aktualności:

Lockdown w Niemczech. Czy możesz wjechać do Niemiec?

Zmiany w tranzycie przez Niemcy

Lockdown Niemcy. Najczęściej zadawane pytania