1 września 2022

Wynajem autokaru Szczecin, wynajem busa Szczecin


Follow me! Aktualności Wynajem autokaru Szczecin, wynajem busa Szczecin

Przewozy autokarowe na zamówienie, czyli wynajem busa z kierowcą

Regularne transfery na lotnisko Berlin oraz Goleniów to usługa, która nierozerwalnie kojarzona jest z marką Follow me!. Poza grupowym i indywidualnym transportem na lotniska, firma oferuje także wynajem busów oraz wynajem autokarów.

Zapewniamy kompleksową obsługę transportową, dostosowaną do potrzeb każdego klienta. Z naszych usług korzystają od lat biura podróży, kluby sportowe, szkoły, agencje, hotele oraz przeróżne instytucje.

Dowiedz się, jak wynająć busa w Szczecinie?

Do dyspozycji naszych klientów mamy flotę kilkudziesięciu komfortowych autokarów i busów marki Mercedes-Benz, Setra, Renault czy Toyota, którymi kierują wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy.

Wynajem autokaru Szczecin, wynajem busa Szczecin

Wynajem busa Szczecin – oferta na każdą okazję

Bardzo wysoka jakość usług to przede wszystkim zasługa ponad dwudziestu lat doświadczeń. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zapytanie związane z wynajmem busa czy autokaru.

Obsługujemy wycieczki po Polsce oraz Europie. Wyjazdy biznesowe, integracyjne, pielgrzymki czy wycieczki szkolne. Z nami dojedziesz na wymarzony koncerty, zobaczysz mecz wyjazdowy swojej ulubionej drużyny, zwiedzisz interesujące Ci targi. Zorganizujemy także wycieczki rowerowe (wynajem busa z przyczepą).

Autokar na wesele Szczecin

Planujesz uroczystość i potrzebujesz transportu? Zgłoś się do nas. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Niektórym marzy się huczne wesele, inni planują rodzinne przyjęcie w gronie najbliższych.

Bez względu na wielkość uroczystości, zawsze możecie liczyć na wsparcie Follow me!, zarówno pod względem luksusowego auta dla pary młodej, jak i przestronnego autokaru dla gości.

Wynajem autokaru Szczecin, wynajem busa Szczecin

Ile kosztuje wynajęcie busa lub autokaru w Follow me!?

Cena wynajmu autokarów lub busa uzależniona jest od wielu czynników:

  • liczby pasażerów,
  • destynacji,
  • okresu wynajmu (pojedyncze zlecenia / cykliczna współpraca),
  • wielkości pojazdu,
  • terminu przejazdu.

Aktualną ofertę wynajmu autokaru lub wynajmu busa uzyskać na poniższej stronie, po wypełnieniu krótkiego formularza: booking.followme.pl/coaches

Kontakt:

  • Tel. (+48) 91 425 27 99
  • wynajem@followme.pl