Wycieczki szkolne


Follow me! Wycieczki szkolne

Rok szkolny to dla dzieci nie tylko lekcje w klasie, ale też wycieczki szkolne, zielone szkoły i różne wyjazdy edukacyjne. Poprzez wieloletnią współpracę z różnymi placówkami, poznaliśmy oczekiwania najmłodszych pasażerów i ich opiekunów. Aby pomóc kadrze nauczycielskiej w organizacji wyjazdu, oferujemy przewozy autokarowe dla przedszkoli, szkół i uczelni wyższych. Z nami bez problemu zorganizujecie jednodniowe oraz kilkudniowe wycieczki szkolne.

Wszystkie wyjazdy obsługiwane są autokarami marki Mercedes Benz, spełniającymi wszelkie normy bezpieczeństwa oraz komfortu. Doświadczeni piloci zadbają o doskonały nastrój i samopoczucie uczniów podczas przejazdu oraz w trakcie pobytu na miejscu. Gwarantujemy, że z nami każda podróż będzie wyjątkowa!

Organizujemy wycieczki szkolne dla grup od 8 do 60 osób. Nasze autokary posiadają dostęp do m.in. bezpłatnego Internetu czy odtwarzaczy DVD. Wygodę jazdy zapewnia szeroki odstęp między fotelami oraz klimatyzacja. Świadczymy również dodatkowe usługi np. przewóz rowerów!

Dlaczego warto ruszyć na szkolną przygodę z Follow me?

Jako jedyni w regionie oferujemy monitoring trasy autokaru, by zapewnić spokój rodziców podczas podróży ich pociech. Pozwala to również obserwować trasę bez potrzeby wykonywania telefonu do opiekuna. Dostęp do mapy daje rodzicom możliwość sprawdzenia ile czasu potrzebują, by odebrać swoje dziecko z wycieczki bez konieczności tracenia go na miejscu zbiórki.

Chcesz wiedzieć więcej? Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu mailowego na adres biuro@followme.pl.