8 września 2022

Podróżowanie z klasą, czyli wynajem autokaru na wycieczkę szkolną


Follow me! Aktualności Podróżowanie z klasą, czyli wynajem autokaru na wycieczkę szkolną

Dedykowane przewozy autokarowe Szczecin

Nowy rok szkolny wiąże się z wieloma obowiązkami, ale i z przyjemnościami. Do tych drugich zdecydowanie należą wycieczki szkolne, zielone szkoły, wyjazdy edukacyjne, które doskonale wpłyną na integrację klasy.

Aby pomóc kadrze nauczycielskiej w organizacji wyjazdu, oferujemy przewozy autokarowe dla przedszkoli, szkół czy uczelni wyższych. U nas zorganizujesz wycieczki szkolne jednodniowe oraz kilkudniowe.

Wynajem autokarów na wycieczki szkolne!, wynajem autokaru szczecin, wynajem busa szczecin, follow me!, interglobus szczecin, transfery lotniskowe, autokar do slubu

Wynajem autobusów Szczecin? Tylko w Follow me!

Przez wiele lat współpracy z placówkami edukacyjnymi, takimi jak szkoły, przedszkola, młodzieżowe drużyny sportowe, świetlice środowiskowe, poznaliśmy oczekiwania najmłodszych pasażerów. Doświadczenie naszych specjalistów przy organizowaniu wycieczek szkolnych i wynajmie autobusów, jest zatem gwarancją udanego wyjazdu.

Mając na uwadze najważniejszy aspekt przewozu dzieci i młodzieży, jakim jest bezpieczeństwo, zapewniamy nowoczesne i bezpieczne autokary marki Mercedes, Setra, Iveco.

Oferujemy wynajem busów oraz autokarów do przewozu od 8 do 60 osób. Nasze autokary posiadają dostęp do m.in. bezpłatnego Internetu czy odtwarzaczy DVD. Wyposażone są w klimatyzację oraz toalety. Świadczymy również dodatkowe usługi np. przewóz rowerów (wynajem busa z przyczepą).

Monitoring GPS trasy autokaru z wycieczką szkolną

Jako jedyni w regionie przy wynajmie autobusów oferujemy monitoring trasy autokaru, by zapewnić spokój rodziców podczas podróży ich pociech. Rodzice mogą na żywo sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się autokar. Dostęp do mapy pozwoli również sprawdzić, ile czasu potrzebują, by odebrać swoje dziecko z wycieczki szkolnej bez konieczności tracenia czasu na miejscu zbiórki.

Wynajem autokarów na wycieczki szkolne!, wynajem autokaru szczecin, wynajem busa szczecin, follow me!, interglobus szczecin, transfery lotniskowe, autokar do slubu

Ile kosztuje wynajęcie autokaru na wycieczkę szkolną?

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją wycieczki i wynajmem autokaru, zapraszamy do kontaktu. Cena wynajmu autokarów lub busa uzależniona jest od wielu czynników, m.in. liczby pasażerów, destynacji czy okresu wynajmu. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu mogą być Państwo liczyć na cenę i ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.

Aktualną ofertę wynajmu autokaru lub wynajmu busa uzyskać można na stronie: booking.followme.pl/coaches, po wypełnieniu krótkiego formularza.

Zapraszamy także do kontaktu:

  • Tel. (+48) 91 425 27 99
  • wynajem@followme.pl

——-

Wynajem autokaru Szczecin – zobacz jak można z Follow me! zorganizować: