5 sierpnia 2020

Przewóz pracowników do firm


Follow me! Aktualności Przewóz pracowników do firm

Przewóz pracowników do firm. Bezpieczne przewozy pracownicze. 

Oferujemy bezpieczny i komfortowy przewóz pracowników do firm. Wszystkie przewozy pracownicze realizujemy nowoczesnymi busami i autokarami marki Mercedes Benz. Różnorodność naszej floty pozwala dostosować odpowiedni pojazd do zapotrzebowania danej firmy. Dzięki możliwości dopasowania pojazdu do wielkości grupy pracowników optymalizujesz koszty, a pracownicy cieszą się najwyższym komfortem.

Jeden element który, odróżnia nas na rynku przewoźników

Follow me! wyróżnia się na rynku przewoźników przede wszystkim jednym elementem. Jest nim jakość. 

Nasze charakterystyczne srebrne autokary są w regionie postrzegane jako synonim jakości i profesjonalizmu. To element nad którym pracujemy od początku istnienia firmy. Przykładamy bardzo wiele starań, aby nasi klienci po zrealizowaniu usługi docenili komfort przejazdu i jakość wykonanej usługi.

Bezpieczny przewóz pracowników

Przewozy firmowe to specyficzna forma przejazdów, którą warto powierzyć doświadczonemu i pewnemu przewoźnikowi. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników. Follow me! od zawsze kojarzy się z bezpieczeństwem i komfortem podróżowania. Dlatego tym bardziej w aktualnej sytuacji, przykładamy szczególną uwagę do tych aspektów przejazdu. Sprawdź jakie wdrożyliśmy procedury sanitarne w autobusach: https://followme.pl/procedury-covid-19-w-pojazdach-follow-me/

Ile kosztują przewozy pracownicze?

Cena wynajmu autokaru dla firm uzależniona jest od wielu czynników, wypełnij krótki formularz na stronie booking.followme.pl lub napisz do nas e-mail na adres wynajem@followme.pl. Przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

 

Przewóz pracowników do firm follow me przewozy pracownicze szczecin przewozy dla firm wynajem autokarów wynajem autobusów szczecin


Flota pojazdów Follow me!

Procedury sanitarne w autokarach Follow me!

Sprawdź pozostałe usługi Follow me!