18 października 2021

Wyjazd służbowy – robimy to zawodowo!


Follow me! Aktualności Wyjazd służbowy – robimy to zawodowo!

Musisz zorganizować wyjazd służbowy dla pracowników? Zadbaj o nich z naszą usługą Business Travel Management. Ty oszczędzisz pieniądze, a oni czas potrzebny na zorganizowanie podróży – wszystkim zajmą się nasi specjaliści. Obsługa podróży służbowych to nasza codzienność!

Organizacja podróży służbowej z Business Travel Management

Kompleksowe przygotowanie podróży to tylko jeden z elementów naszej pracy. To, co nas wyróżnia, to dbałość o komfort klienta przez cały czas trwania wyjazdu, niezależnie od destynacji i czasu trwania podróży służbowej.

We wszystkich pojazdach istnieje możliwość korzystania z sieci wi-fi oraz aktualnej prasy, a na spragnionych czekają napoje. Dlatego jadąc z nami, Twoi pracownicy mają świetne warunki, by w razie konieczności móc w spokoju pracować. Dbamy o to, by podróż była naprawdę wygodna. Niezależnie od tego, czy wybierzesz eleganckiego mercedesa klasy E, czy stylowe BMW 5, możesz być pewien, że trasa upłynie wyjątkowo przyjemnie.

Jesteśmy do dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Odwołany lot, overbooking w hotelu – zajmiemy się tym niezwłocznie, oszczędzając niepotrzebnego stresu Twoim pracownikom. Wybierając usługę Business Travel Management, będą mogli skupić się na celu swojej podróży – poprowadzeniu konferencji, przeprowadzeniu audytu, uczestnictwie w szkoleniu etc. Niezależnie od celu, w jakim odbywają swój wyjazd służbowy, będą mogli poświęcić się temu w 100%, resztę kwestii pozostawiając nam. Zarówno pracownicy, jak i harmonogram ich biznesowych spotkań, są z nami bezpieczne.

A jeśli już o bezpieczeństwie mowa…

Podróż służbowa w czasach COVID-19 wymaga szczególnej dbałości o spełnienie norm sanitarnych. Wkładamy wiele wysiłku w to, by obsługa podróży służbowych z Follow me! nie niosła za sobą żadnego ryzyka – zdrowie naszych klientów jest dla nas niezwykle ważne.

Przekonaj się, że możesz spokojnie powierzyć nam opiekę nad tym, co w działalności biznesowej jest najważniejsze – nad Twoimi pracownikami.

Więcej informacji na temat organizacji podróży służbowej z Follow me! znajdziesz na naszej stronie w zakładce: Business Travel Management.

Zobacz nasze pojazdy na stronie Flota lub wyślij Zapytanie i przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.


Pozostałe aktualności:

Podróże służbowe powracają! Lufthansa zwiększa ilość lotów

Nowa aplikacja lotniska Berlin Brandenburg. Sprawdź jak działa!

Vip Shuttle Szczecin