12 sierpnia 2021

Nowa aplikacja lotniska Berlin Brandenburg. Sprawdź jak działa!


Follow me! Aktualności Nowa aplikacja lotniska Berlin Brandenburg. Sprawdź jak działa!
Nowa aplikacja lotniska Berlin Brandenburg już dostępna. Sprawdź jak działa!

Wybierasz się na upragniony urlop, albo odwiedzasz dawno niewidzianych przyjaciół? A może jesteś właśnie w drodze na spotkanie biznesowe, od którego wiele zależy?
Niezależnie od tego czy Twoja podróż wiąże się z odpoczynkiem czy z pracą, dzięki aplikacji BER (Berlin Airport App) podróżowanie stanie się jeszcze przyjemniejsze!

Lotnisko Berlin Brandenburg stworzyło dla Ciebie mobilnego towarzysza podróży, którego pobierzesz na swojego smartfona w zaledwie kilka sekund. Znajdziesz w nim wiele przydatnych funkcji. Jedną z nich są szczegółowo i przejrzyście opracowane informacje o lotach. Natomiast dzięki funkcji zapisywania lotów otrzymasz powiadomia push o statusie Twojego lotu, a także sprawdzisz czas oczekiwania w punktach kontroli bezpieczeństwa. Z kolei interaktywne mapy w prosty sposób ułatwią Ci poruszanie się po lotnisku.

Aplikacja BER zapewnia także bezgotówkową i zbliżeniową rezerwację biletów na taras widokowy, skąd zaobserwujesz nadlatujące samoloty. Dodatkowo dzięki niej zamówisz przystępne cenowo miejsca parkingowe.

Usiądź wygodnie w kawiarni i delektuj się smakiem ulubionej kawy, a aplikacja BER powiadomi Cię o statusie Twojego lotu!

Berlin Airport App możesz pobrać tutaj: Berlin Brandenburg Airport (BER) App.
Aplikacja BER dostępna jest także na Google Play i Apple Store.


Pozostałe aktualności:

BER BUS – nowy sposób podróżowania na lotnisko BER

Podróże last minute popularne jak nigdy wcześniej!