16 lutego 2021

Przewoźnik autokarowy rekomendowany przez szkoły


Follow me! Aktualności Przewoźnik autokarowy rekomendowany przez szkoły

Rekomendowany przez szkoły przewoźnik autokarowy

Follow me! to rekomendowany przez szkoły przewoźnik autokarowy w Szczecinie i regionie. Usługi autokarowe w Szczecinie świadczymy od ponad 20 lat, a nasze charakterystyczne srebrne autokary stały się synonimem wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Na wspomnianą rekomendację złożyło się wiele elementów wyróżniającą ofertę Follow me! na tle konkurencyjnych firm, m.in.:

  • najnowocześniejsze autokary Mercedes w regionie,
  • profesjonalni i doświadczeni kierowcy,
  • systemy bezpieczeństwa w autokarach takie jak: ESP, ABS, Active Break Assist, asystent pasa ruchu czy system kontroli zmęczenia kierowcy,
  • nowoczesny system monitorujący pracę kierowców w czasie rzeczywistym, dyspozytor otrzymuje alerty gdy system bezpieczeństwa zaobserwuje niepokojące wskaźniki (np. przekroczenie prędkości, brak płynności jazdy itp.)
  • pojazdy wyposażone są w system monitoringu GPS i ograniczniki prędkości,
  • rodzice mają stały podgląd pozycji autokaru, dzięki czemu na bieżąco obserwują trasę przejazdu

Wynajem autobusu dla szkół. Bezpieczna wycieczka szkolna.

Nowoczesne autobusy, profesjonalni kierowcy i systemy monitorujące bezpieczeństwo przejazdu to tylko część elementów wpływających na jakość i bezpieczeństwo przejazdów z Follow me!. Jako pierwsi wdrożyliśmy szereg procedur związanych z bezpieczeństwem sanitarnym w czasie pandemii COVID-19. Podczas przejazdów przestrzegamy wszystkich zaleceń służb sanitarnych m.in. wydzieliliśmy strefę kierowcy, regularnie dezynfekujemy i ozonujemy pojazdy, udostępniamy środki do dezynfekcji rąk itp.

Współpracujemy również przy organizacji wycieczek pod kątem kontroli stanu technicznego pojazdu. Zachęcamy organizatorów i rodziców do korzystania z możliwości weryfikacji i kontroli stanu technicznego pojazdu przez Policję. Więcej o takiej możliwości przeczytasz na stronie: Kontrola autokaru przed wycieczką

Wynajem autobusu dla szkół to specyficzna usługa, która wymaga indywidualnego podejścia i wyceny. Gwarantujemy realizację przejazdów w najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie.

Autobus na wycieczkę szkolną – jaka cena?

Oferujemy przejazdy o bardzo wysokiej jakości w bardzo dobrej cenie. Na wycenę przejazdu składa się jednak wiele elementów, które musimy uwzględnić, aby przedstawić Ci konkretną kalkulację. W celu otrzymania wyceny przejazdu skontaktuj się z naszym Działem Wynajmów lub wypełnij niezobowiązujący formularz na stronie: https://booking.followme.pl/coaches .

Wycenę przejazdu możesz również otrzymać dzwoniąc na nr +48 91 48 50 422 lub wysyłając e-mail na adres: wynajem@followme.pl. Autobus na wycieczkę szkolną zostanie dopasowany do wielkości grupy, aby zmaksymalizować komfort i zminimalizować koszty przejazdu.

 


Pozostałe wpisy:

Wynajem busa Szczecin

Wynajem autokaru Szczecin 

Procedury bezpieczeństwa COVID-19 w Follow me!