22 listopada 2020

Aktualności – wynajem busa Szczecin


Follow me! Aktualności Aktualności – wynajem busa Szczecin

Wynajem busa Szczecin to ostatnio bardzo często wyszukiwane zapytanie. Poszukujecie pojazdu, którym będziecie mogli pojechać na wycieczkę, przewieźć gości na wesele, zorganizować wyjazd służbowy dla pracowników czy udać się większą grupą na koncert bądź inny event. Jednak niezależnie od kierunku podróży, sprawdzony i zaufany przewoźnik to podstawa udanego wyjazdu. Dlatego sami zobaczcie co możemy Wam zaproponować!

Follow me! od wielu lat oferuje wynajem busów w Szczecinie i okolicy. Specjalizujemy się w organizacji przejazdów zarówno dla małych kilkuosobowych grup, jak i dla dużych liczących 20, 50 czy więcej osób.

Posiadamy najnowocześniejszą w regionie flotę busów i autobusów marki Mercedes i Setra. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w komfortowe fotele, bezpłatne wi-fi czy ładowarki USB/230 V. Natomiast nasi doświadczeni i profesjonalni kierowcy zadbają, aby Twoja podróż była bezpieczna i wygodna.

Wynajem busa na wesele

Specjalizujemy się w obsłudze wesel i wydarzeń okolicznościowych. Wynajem busów to coraz popularniejsza forma organizacji przejazdów na weselach i imprezach okolicznościowych. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się zwłaszcza, gdy mamy do rozwiezienia gości w różne rejony miasta. Wówczas busy mogą w tym samym czasie zrealizować dwie niezależne trasy, dzięki czemu goście w krótkim czasie zostaną odwiezieni do domów.

Jeżeli wśród Twoich gości będą osoby obcojęzyczne, dla nas to żaden problem. Nasi kierowcy porozumiewają się zarówno w języku angielskim jak i niemieckim.

Wynajem busów dla firm

Jeżeli organizujesz imprezę firmową albo planujesz podróż służbową wynajem busa Follow me! pozwoli Ci zoptymalizować koszty wyjazdu oraz zadbać o komfort podróżnych. Współpracujemy m.in. z wieloma firmami, instytucjami, klubami sportowymi które od wielu lat regularnie korzystają z usług Follow me!. Zadowolenie naszych klientów sprawia nam ogromną satysfakcję, a każde kolejne zlecenie mobilizuje, aby każdy kolejny wyjazd był jeszcze lepszy.

Ile kosztuje wynajem busa w Szczecinie?

Cena wynajmu busa zależy od wielu czynników, dlatego chcąc poznać cenę za konkretny przejazd wypełnij krótki formularz kontaktowy, a w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz dokładne informacje. Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące.

Cena wynajmu busa w Szczecinie – sprawdź

Wynajem busów zachodniopomorskie

Follow me! oferuje swoje usługi na terenie całego województwa. Jeżeli interesuje Cię wynajem busa w konkretnym mieście skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci najlepszą ofertę. Wynajem busów cennik:


Pozostałe usługi:

Wynajem autokarów Szczecin

Wynajem autobusów Szczecin

Przewozy indywidualne Szczecin Berlin

Pełna oferta Follow me!