22 listopada 2020

Wynajem busa Szczecin


Follow me! Aktualności Wynajem busa Szczecin

Wynajem busa Szczecin

Follow me! od wielu lat oferuje wynajem busów w Szczecinie i okolicy. Specjalizujemy się w organizacji przejazdów zarówno dla małych kilkuosobowych grup jak i dla dużych liczących 20, 50 czy więcej osób.

Posiadamy najnowocześniejszą w regionie flotę busów i autobusów marki Mercedes i Setra. Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w komfortowe fotele, bezpłatne wi-fi czy ładowarki USB/230 V. Nasi doświadczeni i profesjonalni kierowcy zadbają, aby Twoja podróż była bezpieczna i wygodna.

Wynajem busa na wesele

Specjalizujemy się w obsłudze wesel i wydarzeń okolicznościowych. Wynajem busów to coraz popularniejsza forma organizacji przejazdów na weselach i imprezach okolicznościowych. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się zwłaszcza, gdy mamy do rozwiezienia gości w różne rejony miasta. Wówczas busy mogą w tym samym czasie zrealizować dwie niezależne trasy, dzięki czemu goście w krótkim czasie zostaną odwiezieni do domów.

Jeżeli wśród Twoich gości będą osoby obcojęzyczne, dla nas to żaden problem. Nasi kierowcy porozumiewają się zarówno w języku angielskim jak i niemieckim.

Wynajem busów dla firm

Jeżeli organizujesz imprezę firmową albo planujesz podróż służbową wynajem busa Follow me! pozwoli Ci zoptymalizować koszty wyjazdu oraz zadbać o komfort podróżnych. Współpracujemy m.in. z wieloma firmami, instytucjami, klubami sportowymi które od wielu lat regularnie korzystają z usług Follow me!. Zadowolenie naszych klientów sprawia nam ogromną satysfakcję, a każde kolejne zlecenie mobilizuje, aby każdy kolejny wyjazd był jeszcze lepszy.

Ile kosztuje wynajem busa w Szczecinie?

Cena wynajmu busa zależy od wielu czynników, dlatego chcąc poznać cenę za konkretny przejazd wypełnij krótki formularz kontaktowy, a w odpowiedzi zwrotnej otrzymasz dokładne informacje. Wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące.

Cena wynajmu busa w Szczecinie – sprawdź

Wynajem busów zachodniopomorskie

Follow me! oferuje swoje usługi na terenie całego województwa. Jeżeli interesuje Cię wynajem busa w konkretnym mieście skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci najlepszą ofertę. Wynajem busów cennik:

Wynajem busa Stargard – sprawdź

Wynajem busa Goleniów – sprawdź

Wynajem busa Police – sprawdź

Wynajem busa Gryfino – sprawdź

Wynajem busa Pyrzyce – sprawdź

Wynajem busa Świnoujście – sprawdź

Pozostałe miejscowości – sprawdź

 


Pozostałe usługi:

Wynajem autokarów Szczecin

Wynajem autobusów Szczecin

Przewozy indywidualne Szczecin Berlin

Pełna oferta Follow me!