8 października 2021

Jak dojechać na lotnisko w Berlinie? 4 wygodne formy dojazdu


Follow me! Aktualności Jak dojechać na lotnisko w Berlinie? 4 wygodne formy dojazdu

Dojazd na lotnisko w Berlinie jest tylko pierwszym etapem w podróży. Niemniej jest on tak samo istotny jak pozostała część wyjazdu za granicę. W końcu od tego zależy czy zdążymy na odprawę i będziemy mogli cieszyć się dalszą drogą. Z Follow me! nie musicie dłużej zastanawiać się jak dojechać na lotnisko w Berlinie, ponieważ oferujemy Wam aż 4 różne formy dojazdu. Sprawdźcie sami i wybierzcie najlepszą dla siebie!

Liniowe przewozy Szczecin – Berlin Brandenburg

Follow me! przy współpracy z Flixbus oferuje aż 11 przejazdów dziennie na lotnisko w Berlinie. Przejazdy realizowane są nowoczesnymi autobusami Mercedes Tourismo, wyposażonymi w wygodne, rozkładane fotele, a przy każdym z nich znajduje się gniazdo 230V/USB. Do dyspozycji pasażerów jest również WC oraz darmowe Wi-Fi.

Rozkład jazdy autobusów dopasowany jest do najpopularniejszych odlotów, dlatego każdy pasażer bez problemu dobierze godzinę przejazdu do swojego lotu. Jest to również najtańsza opcja transportu na lotnisko w Berlinie. Cieszy się dużą popularnością, dlatego bilety warto rezerwować z wyprzedzeniem.

Dostępne połączenia znajdziesz na flixbus.pl

Przewozy łączone – BERBUS

BERBUS to nowa propozycja wpisująca się w trendy ridesharingu, czyli przejazdu łączonego. Na czym polega? Usługa skierowana jest szczególnie do tych, którym zależy na odbiorze spod domu w godzinie dostosowanej konkretnie pod wskazany lot.

Koszty dzielone są z innym pasażerem, który także leci w tym samym kierunku, co Ty. Dzięki temu dojazd na lotnisko w Berlinie ma bardzo korzystną cenę. Z kolei nasi dyspozytorzy tak ustalą godzinę Twojego odbioru spod domu, byś miał jeszcze możliwość spokojnego wypicia kawy przed odlotem.

Więcej informacji o tej usłudze znajdziesz tu: Transport na lotnisko w Berlinie BERBUSem

Przewozy indywidualne – Business Taxi, Family Airport Taxi

Nieprzerwanie oferujemy również indywidualne przewozy Szczecin – Berlin. W tym przypadku do wyboru masz: Business Taxi oraz Family Airport Taxi. Wszystko zależy od tego, jaki jest cel Twojej podróży.

Jeśli udajesz się w podróż służbową, warto zdecydować się na Business Taxi. Możesz wybrać Mercedes s-class lub sportowe BMW. Dzięki dostępnemu WiFi i przestronnemu wnętrzu nie musisz odrywać się od pracy nawet w trakcie drogi.

Więcej o Business Taxi znajdziesz tutaj.

Natomiast jeśli podróżujesz z rodziną, warto zdecydować się na Family Airport Taxi. Zabierzemy Was spod domu i zawieziemy wprost na lotnisko w godzinie dostosowanej do Waszego lotu.

Cenę przejazdu indywidualnego sprawdzisz na naszej stronie booking.followme.pl. Na tej samej stronie dokonasz także rezerwacji przejazdu, a wszystko to zrobisz w zaledwie 89 sekund!

Wynajem autokarów i busów

Jeżeli planujesz przejazd większą grupą lub potrzebujesz zorganizować przejazd firmowy skorzystaj z wynajmu autokaru. To wygodne rozwiązanie zapewniające Ci wygodę i bezpieczeństwo. Przejazd zostanie zrealizowany nowoczesnymi autokarami lub busami marki Mercedes Benz, a szczegóły przejazdu zostaną ustalone zgodnie z Twoimi sugestiami.

Wypełnij niezobowiązujący formularz, a błyskawicznie otrzymasz kalkulację swojego przejazdu: booking.followme.pl


Pozostałe aktualności:

USA otwiera granice! To świetna wiadomość dla turystów

Podróż do Wielkiej Brytanii: duże zmiany od października. Sprawdź!

Aplikacja Flixbus – jeszcze łatwiejsze podróżowanie