1 października 2021

Aplikacja Flixbus – jeszcze łatwiejsze podróżowanie


Follow me! Aktualności Aplikacja Flixbus – jeszcze łatwiejsze podróżowanie

Prowadzisz aktywny tryb życia, jesteś w ciągłym ruchu i często podróżujesz? Jeśli tak, to aplikacja Flixbus z pewnością przypadnie Ci do gustu! Dzięki niej nie tylko kupisz bilet czy szybciej znajdziesz interesujące Cię połączenie, ale także sprawdzisz, gdzie jest Flixbus w danym momencie. Aplikacja poinformuje Cię także jakie są aktualne zniżki na Flixbus w Twoim regionie. A to zaledwie kilka udogodnień w planowaniu podróży.

Co mogę dzięki aplikacji Flixbus?

Podstawowa kwestia, to szybkie i proste wyszukiwanie połączeń w każdym miejscu, z poziomu Twojego smartfona. Wyszukiwarka jest bardzo intuicyjna. Kolejnym ułatwieniem jest sposób rezerwacji przejazdów. Możesz zapisać swoje dane, a następnie szybko zarezerwować bilet, bez konieczności każdorazowego uzupełniania tych informacji. To z pewnością ułatwi podróż każdemu, kto regularnie podróżuje np. na trasie Flixbus Szczecin – Berlin.

Kolejnym udogodnieniem jest przechowywanie biletów. Dzięki aplikacji nie musisz już ich drukować. Wystarczy, że przy odprawie pokażesz zapisany w niej bilet, a później wsiądziesz do autokaru i zaczniesz cieszyć się podróżą!

Czasami może zdarzyć się tak, że autobus ma lekkie opóźnienie spowodowane np. korkami na drodze. Wtedy przydatna jest funkcja „Bieżące informacje”. Za jej pomocą sprawdzisz wiadomości o opóźnieniach, zmianie przystanku czy innych równie ważnych kwestiach w Twojej podróży.

Z kolei funkcja „Twój przystanek” pomoże Ci łatwo zlokalizować np. przystanek Flixbus Szczecin oraz każdy inny, z którego odjeżdżasz. Natomiast dzięki nawigacji połączonej z aplikacją łatwo do niego dotrzesz.

Bardzo ciekawą opcją jest też funkcja „Gdzie jest Flixbus” – z jej pomocą sprawdzisz dokładnie, w którym miejscu aktualnie znajduje się Twój autobus. Dzięki temu łatwiej zaplanujesz dojście na przystanek. Ta opcja może przydać się szczególnie w momencie, w którym wszystko masz wyliczone co minuty, i potrzebujesz na bieżąco monitorować czas dojścia na przystanek. Pomocna może być także dla tych, którzy wyczekują przyjazdu bliskich i nie chcą spóźnić się po ich odbiór.

Natomiast jeśli często podróżujesz, to z pewnością docenisz także zniżki na Flixbus czy dostępy do kodów rabatowych.

Jakie są formy płatnosci za bilety i gdzie znajdę aplikację FlixBus?

Aplikacja oferuje możliwość płacenia kartami kredytowymi i debetowymi, poprzez Google Pay, bankowość on-line czy PayPal. Możesz pobrać ją na Google Play lub w App Store całkowicie za darmo.

Więcej o aplikacji na stronie www.flixbus.pl


Pozostałe aktualności:

FlixBus Szczecin – Berlin: aż 11 przejazdów dziennie!

Planujesz podróż do Wielkiej Brytanii? Duże zmiany od października

Podróże służbowe powracają! Lufthansa zwiększa ilość lotów