7 kwietnia 2021

Business Travel Management. Firmy chętniej wybierają outsourcing


Follow me! Aktualności Business Travel Management. Firmy chętniej wybierają outsourcing

Business Travel Management. Firmy coraz chętniej wybierają outsourcing.  

Nowa sytuacja na rynku, dynamika zmian, mnogość obostrzeń oraz konieczność ograniczania kosztów powodują, że coraz więcej firm decyduje się na outsourcing części procesów, realizowanych do tej pory w ramach własnych struktur. Podobną tendencję obserwuje się od kliku miesięcy w przypadku usług związanych z obszarem business travel. Powierzenie zewnętrznym specjalistom organizacji podróży służbowych pozwala zredukować koszty stałe w firmie, ale daje dodatkowe możliwości i oszczędza czas pozostałych pracowników.

Aktualne obostrzenia w podróży służbowej

Jednym z największych wyzwań stojących przed organizatorem podróży jest znajomość aktualnie obowiązujących przepisów i obostrzeń. Osoba zajmująca się procesem w firmie musi na bieżąco monitorować i nadzorować wprowadzane zmiany w krajach do których podróżują pracownicy. To jednak nie wszystko, obostrzenia wprowadzają poszczególne lotniska, dworce, porty czy przewoźnicy. Mnogość zadań powoduje, że organizacja wyjazdu służbowego jest zdecydowanie dłuższa i trudniejsza niż kilkanaście miesięcy wcześniej. Wymaga również ciągłego monitoringu zmieniających się procedur, również w trakcie trwania podróży.

Podróż służbowa, jak zredukować koszty?

Większość firm szuka możliwości redukcji kosztów przy jednoczesnym utrzymaniu jakości i co najważniejsze przy tym –  wyższego poziomu bezpieczeństwa w trakcie podróży. Ograniczenie kosztów to jeden z największych atutów, pełnego lub częściowego outsourcingu – można wybrać również wersję hybrydową, czyli wspomaganie się zewnętrznym biurem Business Travel Management w trudniejszych sytuacjach. Twoi pracownicy zajmujący się do tej pory organizacją podróży mogą liczyć na nasze wsparcie.

Wiedza specjalistów, umiejętność wyszukiwania najlepszych opcji oraz współpraca z największymi operatorami powoduje, że powierzając organizacje podróży służbowych  do działu Business Travel Management, będziecie Państwo mieli pewność, że Wasz pracownik dotrze bezpiecznie i punktualnie do miejsca docelowego.  

Organizacja podróży służbowej, czy warto wybrać outsourcing?

Oprócz wspomnianych powyżej zalet outsourcingu, trzeba mieć świadomość, że wybierając sprawdzonego i zaufanego operatora, masz gwarancję stałego monitoringu podróży. Jest to o tyle istotne w dzisiejszych czasach, że dokonując rezerwacji na loty, transfery, hotele itp. nawet na kilka dni przed planowanym wyjazdem mogą zmienić się aktualne obostrzenia lub procedury, które znacznie utrudniają lub całkowicie uniemożliwią realizację przejazdu.

Wypróbuj Business Travel Management, wypełnij krótki formularz na podstawie którego przygotujemy kalkulację dla Twojej firmy: https://booking.followme.pl/business-travel-management 

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o usłudze, a może masz jakieś wątpliwości?

Skontaktuj się z naszym działem BTM rezerwacje@followme.pl, udzielimy Ci wyczerpujących odpowiedzi i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

 


Pozostałe aktualności:

Szybki test na COVID na lotnisku Goleniów

Nowe obostrzenia od 30 marca 

Ozdrowieńcy zwolnieni z kwarantanny

Ile kosztuje wynajem autokaru?