6 kwietnia 2021

Szybki test na COVID na lotnisku Goleniów


Follow me! Aktualności Szybki test na COVID na lotnisku Goleniów

Szybki test na COVID na lotnisku Goleniów.

 

UWAGA: poniższy wpis ma charakter informacyjny, osoby zainteresowane wykonaniem testu na lotnisku Goleniów prosimy o kontakt bezpośrednio z Informacją Lotniska Goleniów pod nr telefonu: +48 91 481 74 00 

 

Od 2 kwietnia 2021 roku osoby podróżujące z lotniska Goleniów mogą wykonać szybki test na koronawirusa bezpośrednio przed swoim lotem. Wykonanie takiego testu jest obowiązkowe przy podróżach m.in. do Norwegii czy Wielkiej Brytanii.

Wynik testu na COVID otrzymamy już po 15 minutach a dodatkowo otrzymamy zaświadczenie w języku polskim oraz angielskim. Chcąc wejść na pokład samolotu lecącego do Norwegii czy Wielkiej Brytanii musimy okazać ważne zaświadczenie z negatywnym wynikiem testu na COVID-19.

Negatywny wynik testu zwalnia z obowiązku kwarantanny

Szybki test na COVID-19 na lotnisku Goleniów mogą wykonać również pasażerowie przylatujący do Polski. Pozytywny wynik takiego testu zwolni podróżujących z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do kraju.

Ile kosztuje test na lotnisku Goleniów? W jakiej cenie zrobię test na lotnisku Goleniów?

Wykonanie szybkiego test na lotnisku Goleniów kosztuje 290 złotych. Taki test oczywiście możemy również wykonać w innych miejscach, a ceny rozpoczynają się od kilkudziesięciu złotych. Ważne, aby przed wykonaniem takiego testu upewnić się, że jest on akceptowany przez wybrane linie lotnicze lub kraj do którego podróżujemy. Przykładowo szybkie testy nie są akceptowane w Irlandii i przed wylotem należy wykonać test PCR. Ważne jest również uzyskanie zaświadczenia w języku polskim i angielskim.

Więcej informacji: http://www.airport.com.pl/alerty/?alert=1459 

 


Pozostałe aktualności:

Rozkład jazdy Szczecin Lotnisko Goleniów

Bus Szczecin Lotnisko Goleniów

Wraca lot Szczecin Kraków