6 października 2020

Ile kosztuje wynajem autokaru?


Follow me! Aktualności Ile kosztuje wynajem autokaru?

Ile kosztuje wynajem autokaru w Szczecinie?

Follow me! posiada najnowocześniejszą w regionie flotę autokarów i busów. Naszą specjalnością jest wynajem autobusów, wynajem busów, transfery na lotnisko oraz kompleksowa organizacja podróży.

Dysponujemy nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Mercedesa Tourismo, Tourino Setra, do dyspozycji klientów są również busy Mercedes Sprinter i V-class. Wielkość naszych pojazdów dopasowana jest do grup o każdej wielkości od 6 do 60 osób, dzięki czemu idealnie dobierzemy pojazd dla Twojego przejazdu. Wybór odpowiedniej wielkości pojazdu podnosi komfort Twojej podróży oraz optymalizuje koszt wynajmu autokaru.

Wynajem autobusu cena. Ile kosztuje wynajem autokaru?

Follow me! oferuje wysoką jakość w bardzo atrakcyjnej cenie. Aby dokładnie wycenić ile kosztuje wynajem autobusu potrzebujemy od Ciebie kilku informacji dotyczących planowanej podróży. W tym celu przygotowaliśmy dedykowany formularz zapytań on-line. Pamiętaj, że wysłanie zapytania nie jest zobowiązujące. Wypełnij formularz on-line a błyskawicznie otrzymasz dokładną wycenę wynajmu

Wynajem autobusu od Follow me! to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i jakości. Dbamy o Twoją podróż od chwili złożenia zapytania, aż do zakończenia podróży. Nasi specjaliści zadbają o sprawną realizację procesu rezerwacji, a doświadczeni kierowcy bezpiecznie zawiozą Was do celu.

Polecany wynajem autokarów w Szczecinie!

To co nas wyróżnia na lokalnym rynku to jakość i kultura podróżowania. Jesteśmy rekomendowanym przewoźnikiem przez firmy, szkoły i instytucje z Pomorza Zachodniego. Od wielu lat jesteśmy Partnerem Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, Teatru Polskiego czy Opery na Zamku, jesteśmy również oficjalnym przewoźnikiem największych sportowych marek w regionie takich jak: Pogoń Szczecin czy Grupa Azoty Chemik Police.

Wynajem autobusu cennik, rezerwacja.

Wypełnij formularz on-line na stronie: https://booking.followme.pl/coaches lub skontaktuj się z nami mailowo wynajem@followme.pl. Jeżeli masz dodatkowe pytania zadzwoń (+48) 91 48 50 422

Wynajem autokaru Szczecin jaka cena wynajem autobusów szczecin

 

 


>> Wynajem autokaru Szczecin

>> Wynajem autokaru Stargard

>> Wynajem autokaru Police