18 sierpnia 2021

FlixBus Szczecin – Berlin: aż 11 przejazdów dziennie!


Follow me! Aktualności FlixBus Szczecin – Berlin: aż 11 przejazdów dziennie!
FlixBus Szczecin – Berlin: aż 11 przejazdów dziennie!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla pasażerów: FlixBus na trasie Szczecin – Berlin zwiększa liczbę przejazdów. W wybrane dni będziemy obsługiwali nawet do 11 przejazdów dziennie. Zatrzymujemy się na 4 przystankach: lotnisko Berlin Brandenburg, Berlin ZOB, Berlin Südkreuz i Alexanderplatz.

Rozumiejąc potrzeby podróżujących, postanowiliśmy wyjść im naprzeciw.
Zwiększenie liczby przejazdów między Szczecinem a Berlinem z pewnością ułatwi podróżowanie nie tylko w celach turystycznych, ale i służbowych.

 

4 przystanki Flixbus w Berlinie

FlixBus Szczecin – Berlin swoje przystanki przygotował w 4 kluczowych miejscach Berlina:

1) lotnisko Berlin Brandenburg T1/T2 dla każdego pasażera, który dalszą podróż odbywa samolotem;

2) Berlin Südkreuz, czyli duży dworzec kolejowy, z którego ławo przesiądziesz się np. we FlixTrain i dojedziesz do innego miasta, bądź w S-Bahn jadący do centrum Berlina;

3) Berlin ZOB – to tu znajduje się Centralny Dworzec Autobusowy Berlin (ZOB), skąd wygodnie możesz przesiąść się w dalszą drogę po Niemczech, czy do innych europejskich miast;

4) Berlin Alexanderplatz – miejsce najczęściej wybierane przez turystów, ale i… zakupoholików! Plac zlokalizowany w centrum miasta to nie tylko dobre miejsce, by ruszyć na zwiedzanie Berlina. Dzięki bliskości sklepów, których nie ma jeszcze w Polsce, np. Primark, można wybrać się także na jednodniowe zakupy.

Niezależnie od tego, czy podróżujecie do Berlina w celach turystycznych, czy stanowi on jedynie etap w dalszej podróży, możliwość częstszego przemieszczania się na trasie Szczecin – Berlin, z pewnością ułatwi Wam realizację planów!

Bilety na przejazd FlixBusem na trasie Szczecin – Berlin zarezerwujesz już od 39,99 zł na stronie www.flixbus.pl lub w aplikacji FlixBus.


Powiązane aktualności:

Od sierpnia nowe wytyczne przy wjeździe do Niemiec

Nowość! Flixbus Stargard Berlin!