12 czerwca 2022

Wynajem autokaru i busa z kierowcą


Follow me! Aktualności Wynajem autokaru i busa z kierowcą

Ekonomiczne, proekologiczne i integracyjne korzyści transportu grupowego 

Przewozy grupowe to specyficzna forma przejazdów, którą warto powierzyć doświadczonemu i pewnemu przewoźnikowi. Nasze charakterystyczne srebrne autokary oraz busy z logiem Follow me! są w regionie postrzegane jako synonim jakości i profesjonalizmu.

Wynajem busów i autokarów z kierowcą to element, nad którym pracujemy od początku istnienia firmy. Przykładamy bardzo wiele starań, aby nasi klienci po zrealizowaniu usługi, docenili komfort przejazdu i jakość wykonanej usługi.

Zobacz także: Wynajem Busa Szczecin

Bezpieczne przewozy autokarowe – wynajem autokaru na wycieczki po Polsce i Europie

Doświadczeni kierowcy i nowoczesna flota to klucz do udanej podróży. Od kilkunastu lat obsługujemy wyjazdy krajowe i zagraniczne. Wycieczki szkolne, biznesowe, pielgrzymki, zawody sportowe, wyjazdy na koncerty, imprezy i targi. Wspólny wyjazd turystyczny z przyjaciółmi, współpracownikami, czy rówieśnikami ze szkoły, to szansa na integrację i spędzenie wspólnie czasu poza miejscem pracy czy szkoły.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu współpracy z różnymi placówkami, firmami i instytucjami oraz organizacji wycieczek szkolnych i wynajmie autobusów, poznaliśmy oczekiwania pasażerów w każdym wieku i z różnorodnej branży. A dzięki kierowcom przeszkolonych z eco- i safe drivingu, zapewniamy pełne bezpieczeństwo przejazdu.

Przewozy pracownicze Szczecin. Wynajem autobusów z kierowcą i organizacja grupowych przejazdów do miejsca pracy

Organizacja grupowego przejazdu dla pracowników niweluje problemy spóźnień oraz obniża pracownikowi koszty dojazdu do pracy. Zapewnienie wygodnego transportu do przedsiębiorstwa, to także jeden ze sposobów budowania pozytywnej atmosfery. Zadowolony i wypoczęty pracownik jest bardziej efektywny, co przekłada się na lepsze wyniki pracy.

Follow me! oferujemy bezpieczny i komfortowy przewóz pracowników do firm, poprzez wynajem autobusów z kierowcą. Wszystkie przewozy realizujemy nowoczesnymi autokarami i busami. Różnorodność naszej floty pozwala dostosować odpowiedni pojazd do zapotrzebowania Klienta, a to z kolei optymalizuje koszty.

Komfortowy transport na lotnisko, czyli wynajem busa Szczecin – Berlin, Szczecin – Goleniów

Innym rodzajem wynajmu busów są transfery lotniskowe w formacie Family Airport Taxi. Dzięki usłudze FAT podróżujesz wygodnym i przestronnym Mercedesem klasy V wyłącznie w towarzystwie swoich bliskich.

Jeżeli zatem planujesz wyjazd z całą rodziną lub grupą znajomych, a twoja podróż zaczyna się na lotnisku, to Family Airport Taxi jest najwygodniejszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Wynajem busa z kierowcą to podróżowanie we własnym gronie, prosto spod Twojego domu, idealnie dopasowane pod Twój lot.

Ile kosztuje wynajęcie busa lub autokary w Follow me!?

Wbrew pozorom wynajem busa lub wynajem autokaru jest tańsze niż może się wydawać. Dokładając do atrakcyjnej ceny wygodny sposób rozliczenia oraz korzyści dla pasażerów i przedsiębiorstw, o których wspomnieliśmy wcześniej, otrzymujemy kompleksową usługę, dostosowaną do potrzeb zleceniodawcy.

Cena wynajmu autokarów lub busa uzależniona jest od wielu czynników. Od liczby pasażerów, destynacji, okresu wynajmu (pojedyncze zlecenia / cykliczna współpraca), wielkości pojazdu czy terminu przejazdu.

Aktualną ofertę wynajmu autokaru lub wynajmu busa uzyskać na poniższej stronie, po wypełnieniu krótkiego formularza: booking.followme.pl/coaches

————-

Zobacz także: