6 czerwca 2022

Monitoring GPS trasy autokaru z wycieczką szkolną


Follow me! Aktualności Monitoring GPS trasy autokaru z wycieczką szkolną

Zadbaj o bezpieczną podróż Twojego dziecka, czyli wynajem autokaru Follow me!

Monitoring trasy autokaru, to spokój każdego rodzica podczas podróży jego dziecka. To niezwykle przydatne udogodnienie, szczególnie w przypadku mniejszych dzieci, które nie korzystają jeszcze z własnych smartfonów. To rozwiązanie, które daje Ci wygodę i pozwala zaoszczędzić czas.

Korzystając z transportu Follow me!, masz możliwość śledzenia trasy przejazdu wycieczki szkolnej. Dzięki czemu w każdej chwili możesz sprawdzić aktualną lokalizację autokaru i tym samym Twojej pociechy. Dodatkowo za pomocą czytelnego trackingu online, wiesz czy przejazd przebiega zgodnie z planem czasowym i w odpowiednim kierunku.

Kontrola trasy autokaru jest także pomocna podczas odbioru dzieci po wycieczce. Dane z systemu GPS pozwalają na kontrolę, ile czasu potrzebujesz, nim autokar dojedzie na miejsce zbiórki. Wiesz to na bieżąco, bez konieczności wykonywania telefonu do opiekuna czy tracenia czasu na parkingu.

Przewozy autokarowe Szczecin tylko z doświadczonym partnerem

Wycieczki szkolne, zielone szkoły, wyjazdy edukacyjne czy juniorskie turnieje sportowe warto powierzyć sprawdzonemu i pewnemu przewoźnikowi. Poprzez wieloletnią współpracę z różnymi placówkami (szkoły, przedszkola, drużyny sportowe, świetlice środowiskowe) poznaliśmy oczekiwania najmłodszych pasażerów i ich opiekunów.

Z nami bez problemu zorganizujesz jednodniowe lub kilkudniowe wycieczki. Wszystkie wyjazdy obsługiwane są autokarami marki Mercedes Benz, o najwyższych standardach bezpieczeństwa.

Nasze autokary posiadają dostęp do bezpłatnego WiFi czy odtwarzaczy DVD, co umili dzieciom dłuższą podróż. Wygodę jazdy zapewnia szeroki odstęp między fotelami, rozkładane stoliki, klimatyzacja oraz toaleta.

————

Autokary Szczecin – zobacz jak można z Follow me! zorganizować: