14 maja 2023

Rowerem wzdłuż wybrzeża – zwiedzaj polskie morze aktywnie


Follow me! Aktualności Rowerem wzdłuż wybrzeża – zwiedzaj polskie morze aktywnie

Wybierz się na wyprawę rowerową nad polskim morzem!

 

Jak można ciekawie zwiedzać nadmorskie miejscowości? Na dwóch kółkach! Wycieczka rowerowa wzdłuż wybrzeża to niezapomniana przygoda. W ciągu kilku dni możesz odwiedzić największe nadbałtyckie kurorty. Tylko od Ciebie zależy, który wariant wybierzesz: krótka trasa i najpopularniejsze miejsca, czy długa podróż, na ponad 400 km – od Świnoujścia aż po Hel!

 

Aktywny wypoczynek nad morzem

 

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która nie może usiedzieć w miejscu, to z pewnością zainteresuje Cię rowerowa wyprawa. Połączenie sportu z rekreacją, to przepis na udany wypoczynek nie tylko dla aktywnych.

Malowniczą trasą Velo Baltica, która prowadzi przez województwa zachodniopomorskie i pomorskie możesz się wybrać z całą rodziną.  Jej sporym atutem jest to, że większa część wiedzie po asfalcie, co  znacząco ułatwia jazdę, zwłaszcza mniej doświadczonym rowerzystom. Co prawda na niektórych odcinkach droga zbacza do lasu, ale to tylko wpływa na jej korzyść, świetnie urozmaicając podróż.

 

Twoje „punkty obowiązkowe” podczas wycieczki

 

Najciekawsze miejsca podczas wyprawy? Często mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, jednak pragniemy zarekomendować Wam kilka interesujących punktów na trasie. Z pewnością można tam nie tylko odpocząć i nabrać sił do dalszej jazdy, ale również przyjemnie spędzić czas.

  • Molo i Aleja Gwiazd w Międzyzdrojach
  • Ruiny kościoła w Trzęsaczu
  • Latarnia morska w Świnoujściu
  • Jezioro Turkusowe w Wolińskim Parku Narodowym

wycieczka-rowerowa-polskie-morze

 

Miej bagaże zawsze pod ręką

 

Podczas wycieczek rowerowych kluczowym jest nie tylko położenie samej trasy, ale również możliwość wygodnego przewiezienia bagaży.

W tym celu oferujemy możliwość wynajęcia komfortowych busów. Są one wyposażone w specjalne przyczepki do transportu rowerów. Nieważne, z którego miejsca w Polsce rozpoczynasz podróż – Twój rower dojedzie bezpiecznie z Tobą nad morze.

rowerem-nad-polskie-morze

Jak zorganizować wyprawę rowerową nad Bałtykiem?

W Follow me! możesz zamówić przejazd osób wraz z rowerami w wybrane przez Ciebie miejsce startu wycieczki. Po zakończonej trasie, możemy Was odebrać i zawieźć na wybrany nocleg. Obsługa wycieczki rowerowej zawiera:

  • wygodny przewóz osób minivanem wraz z przyczepą dostosowaną do transportu ok 30 rowerów,
  • sztywny montaż rowerów w specjalnych uchwytach gwarantujących bezpieczeństwo,
  • dedykowaną ofertę, przygotowaną specjalnie pod Twoje zamówienie i dostosowaną do Twoich potrzeb.

Ile kosztuje wynajęcie busa z przyczepką rowerową?

Wszystko zależy od liczby podróżnych, liczby przewożonych rowerów, terminu wyjazdu oraz destynacji. Wypełnij krótki formularz on-line na stronie booking.followme.pl lub skontaktuj się z naszym działem wynajmów: wynajem@followme.pl

 

 


Zobacz także: