Szczecin – Berlin Alexanderplatz


Follow me! Rozkład jazdy Szczecin – Berlin Alexanderplatz

Rozkład jazdy Szczecin – Berlin Alexanderplatz

Autokary relacji Szczecin – Berlin Alexanderplatz to wygodne połączenie autokarowe realizowane przy współpracy z firmą Flixbus. Kursy odbywają się w zielonych barwach największego europejskiego przewoźnika autokarowego Flixbus, ale obsługiwane są przez kierowców i nowoczesne autokar Follow me!

Aktualny rozkład jazdy autobusów Szczecin – Berlin Alexanderplatz sprawdzisz bezpośrednio na stronie www.flixbus.pl.

Przejazdy relacji Szczecin – Berlin Alexanderplatz odbywają się codziennie. Bezpośredni kurs do centrum stolicy Niemiec, to najchętniej wybierana przez turystów destynacja. To wygodne połączenie dla osób chcących wybrać się do Berlina w celach turystycznych, zawodowych lub zakupowych. Podróżnych zadowoli bliskość największych atrakcji turystycznych (m.in. Wyspa Muzeów, Wieża Telewizyjna), osoby pracujące w Berlinie mogą skorzystać z dużego węzła komunikacyjnego na Alexanderplatz, a turyści wybierający się na zakupy, znajdą w pobliżu setki sklepów największych światowych marek (w odległości 300 m od przystanku znajduje się m.in. Primark, TK Maxx, Galeria Alexa, Galeria Kaufhof).

Wszystkie przejazdy ze Szczecina do Berlina realizowane są komfortowymi autokarami marki Mercedes, wyposażonym w klimatyzację, toaletę, bezpłatny Internet, gniazda USB oraz gniazdka 230V, mini stoliki na napoje i posiłki oraz regulowane fotele z podnóżkami.

Rozkład jazdy w relacji Szczecin – Berlin Alexanderplatz – Szczecin

Wystarczy wybrać datę planowanego przejazdu.  Na stronie www.flixbus.pl sprawdzisz również jaka jest aktualna cena biletu na autokar.

przystanek follow me berlin brandenburg, berlin ber t1 follow me, przystanek follow me ber t1, przystanek interglobus follow me brandenburg t1

Przystanek do wysiadających i wsiadających na Berlin Aleksanderplatz

Gdzie znajdują się przystanki Follow me! i Flixbus?

Korzystając z przejazdów liniowych (autokary i busy Goleniów Szczecin oraz autokary i busy Szczecin Berlin Szczecin), warto przed podróżą zapoznać się z aktualną lokalizacją naszych przystanków.

Szczegółowe informacje na temat przystanków w Szczecinie, Berlinie i Goleniowie (dla przejazdów liniowych Follow me! i Flixbus) oraz w Berlinie (dla przejazdów współdzielonych BERBUS) znajdziecie na tej stronie: