20 kwietnia 2023

Odbierz prezent i ruszaj na Majówkę z Family Airport Taxi


Follow me! Aktualności Odbierz prezent i ruszaj na Majówkę z Family Airport Taxi

Odbierz kod rabatowy 20% na Family Airport Taxi i wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi na długi weekend!

Szukasz motywacji do zorganizowania majowego odpoczynku? W tym roku dobrze zaplanowana majówka może trwać nawet 9 dni! Wykorzystaj ten czas na regenerację i dobrą zabawę.

Zorganizuj urlop, który naładuje energią i zostawi radosne wspomnienia. Leć z lotniska BER do jednego ze 160 miejsc na świecie! Family Airport Taxi zawiezie Cię prosto pod bramkę na lotnisku, spod drzwi Twojego domu.

Majówka odpada? Zaplanuj wyjazd później. Rabat możesz wykorzystać do 30. czerwca 2023 r.

Jak skorzystać z promocji majówkowej?

Odwiedź nasz profil na Facebooku w poniedziałek (24.04) i w komentarzu pod postem promocyjnym wpisz #Majowe20procent lub wyślij maila na adres marketing@followme.pl, w temacie wiadomości wpisując „Majowe 20 procent”. W odpowiedzi otrzymasz indywidualny kod rabatowy, który prześlemy w poniedziałek.

Podróżuj z Family Aiport Taxi

Usługa ta została stworzona z myślą o bezpiecznej i komfortowej podróży dla całej rodziny lub paczki przyjaciół. Przestronny minivan V-Class, odbiera pasażerów spod domu, o godzinie dopasowanej indywidualnie do Twojego lotu. Przejazd umili dostęp do bezpłatnego WI-FI.

Jak zamówić przejazd z kodem rabatowym?

Aby skorzystać z rabatu, należy złożyć zamówienie do 30. maja 2023 r, na przejazd Family Airport Taxi, na kurs w wybranym terminie w maju lub czerwcu br. wpisując otrzymany indywidualny kod rabatowy


Regulamin promocji:

 1. Organizatorem promocji jest marka Follow me!.
 2. Promocja trwa w okresie od 21.04 do 30.06 br.
 3. Promocja polega na przyznaniu przez organizatora w okresie 21.04-30.06.2023 indywidualnego kodu rabatowego.
 4. Wartość rabatu to zniżka w wysokości 20% na jednorazową usługę Family Airport Taxi przy zakupie przejazdu w dwie strony o minimalnej wartości 900 zł.
 5. Aby skorzystać z rabatu, należy złożyć zamówienie w okresie od 21.04. do 30.05 br. na przejazd Family Airport Taxi. Przejazd może odbyć się w dowolnie wybranym terminie w maju lub czerwcu br.
 6. Aby uzyskać kod rabatowy, należy zgłosić chęć udziału w promocji, na jeden z dwóch sposobów:
 7. Odwiedzić profil organizatora na Facebooku i w komentarzu pod postem promocyjnym wpisać #Majowe20procent.
 8. Wysłać maila na adres marketing@followme.pl, w temacie wiadomości wpisując „Majowe 20 Procent”.
 9. W zależności od wybranego sposobu uczestnik otrzyma (w ciągu 24h) kod rabatowy w prywatnej wiadomości od organizatora, wysłanej za pomocą Messengera lub w odpowiedzi na wysłanego maila.
 10. Uzyskany kod aktywny będzie wyłącznie w okresie wyznaczonym w punkcie 2 i nie można go wymienić na gotówkę.
 11. Termin przejazdu Family Airport Taxi, który za pomocą kodu uczestnik chce zarezerwować, jest dowolny, ograniczony jedynie dostępną ofertą organizatora.
 12. Usługę Family Airport Taxi można zamówić na stronie booking.followme.pl/family-airport-taxi.
 13. Kod rabatowy należy wpisać w odpowiednie pole w formularzu, podczas składania zamówienia.
 14. W przypadku rezygnacji z przejazdu Klientowi zwracana jest wpłacona kwota, pomniejszona o wartość odstępnego, wymienioną w regulaminie i warunkach przewozowych.
 15. Rezygnacja z przejazdu po upływie okresu wymienionego w punkcie 2, nie upoważnia do zniżki przy kolejnej rezerwacji Family Airport Taxi.
  —————–

Zobacz także: