11 kwietnia 2022

Jak dojechać na lotnisko Berlin BER ze Szczecina?


Follow me! Aktualności Jak dojechać na lotnisko Berlin BER ze Szczecina?

Porównanie usług przejazdowych na lotnisko Berlin Brandenburg BER ze Szczecina

Wybierz ofertę dopasowaną do Ciebie

 

Port lotniczy Berlin Brandenburg im. Willy’ego Brandta to międzynarodowy, nowoczesny port lotniczy w Niemczech. Lotnisko zastąpiło trzy dotychczasowe berlińskie lotniska: Tempelhof, Tegel i Schönefeld. Pierwszy samolot wylądował na nim w 2020 roku. Dziś lotnisko BER obsługuje blisko 200 połączeń dziennie.

Lotnisko Berlin Brandenburg
Lotnisko Berlin Brandenburg

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oferujemy aż cztery rodzaje przejazdów na lotnisko Berlin Brandenburg:

Każdy z nich gwarantuje komfortowy i bezpieczny dojazd do Berlina na dowolnie wybrany lot.

Porównanie usług przejazdowych Follow me! na lotnisko Berlin Brandenburg BER ze Szczecina.
BERBUS Business Taxi FAT – Family Airport Taxi Połączenia liniowe Flixbus
Linia Szczecin – Berlin BER Szczecin – Berlin BER Szczecin – Berlin BER Szczecin – Berlin BER
Klasa przejazdu Premium Business Premium Economy
Rodzaj przejazdu Współdzielony Indywidualny Rodzinny Grupowy
Liczba pasażerów 2-5 1-8 1-8 5-60
Liczba połączeń 30 kursów dziennie,
wyjazdy śr. co 45 min.
Na życzenie klienta Na życzenie klienta 10-15 kursów dziennie
Cena przejazdu od 99 zł / os. od 489 zł od 489 zł od 49 zł / os.
Czas odjazdu Klient sugeruje czas wyjazdu
– dokładna godzinę ustala przewoźnik
Ustala klient Ustala klient Według rozkładu jazdy
Czas podróży 2 – 2,5 h 2 – 2,15 h 2 – 2,15 h ok. 2,5 h
Miejsce odbioru klienta Spod domu klienta Spod domu klienta Spod domu klienta Przystanek
Rodzaj pojazdu Minivan / Bus Samochód osobowy/Minivan Minivan / Bus Autokar
Marka pojazdu Mercedes, Toyota Mercedes, BMW, Lexus Mercedes Mercedes, Setra
Bezpłatne WiFi Tak Tak Tak Tak
Toaleta Nie Nie Nie Tak
Wygodne fotele Tak Tak Tak Tak
Klimatyzacja Tak Tak Tak Tak
Gniazdka 230 V Nie Nie Nie Tak
Złącza USB Tak Tak Tak Tak
Pasy bezpieczeństwa Tak Tak Tak Tak
Foteliki dla dzieci Na życzenie klienta Na życzenie klienta Na życzenie klienta Na życzenie klienta
Przewóz zwierząt Nie Tak Tak Nie
Posiłki / napoje? Nie Woda Nie Nie
Emisja CO2 ***** ***** ***** *****

 

BERBUS Ridesharing – współdzielone przejazdy do Berlina z opcją door to door

BERBUS Ridesharing – transfer Szczecin Berlin
BERBUS Ridesharing

BERBUS to usługa łącząca zalety przejazdu indywidualnego i liniowego. To rozwiązanie oparte na zasadzie ridesharingu, czyli współdzielenia przejazdów. Jest zatem proekologiczne oraz atrakcyjne pod względem finansowym.

Pasażerowie podróżują wygodnym i bezpiecznym minivanem, wyposażonym we wszystkie nowoczesne systemy. Dodatkowo dla najmłodszych pasażerów oferujemy certyfikowane foteliki (9 zł/szt.).

Największym atutem przejazdów do Berlina realizowanych w ramach usługi BERBUS jest wliczona w cenę opcja door to door. Podróż rozpoczynasz spod swojego domu i jedziesz bezpośrednio na lotnisko Berlin Brandenburg.  Godzina wyjazdu ze Szczecina jest dopasowywana do Twojego lotu. Podczas rezerwacji wystarczy podać godzinę wylotu, a my zajmiemy się organizacją całego przejazdu.

Business Taxi – przejazdy indywidualne dopasowane pod Twój lot

Business Taxi Szczecin Berlin. Przejazdy indywidualne door to door na trasie Szczecin Berlin Brandenburg, Berlin Centrum, Berlin Lotniska, Stargard Berlin, airport taxi, follow me, interglobus
Business Taxi

Przejazdy na lotniska Business Taxi to usługa rozwijana od początku istnienia firmy Follow me! Dzięki zdobytemu na przestrzeni lat doświadczeniu, zaufało nam ponad 200 firm i instytucji w regionie, które regularnie korzystają z naszej usługi Business Taxi.

Opcja transferu na lotniska w formule Business Taxi to bezpieczny i komfortowy przejazd indywidualny z gwarancją najwyższej jakości i wygody pasażera. Przejazdy na lotnisko w Berlinie, w tym czas i miejsce odbioru pasażera, ustalane są z klientem indywidualnie.

Przewozy na lotniska są realizowane nowoczesnymi Mercedesami E-class, BMW 5, Lexus ES. Nasze samochody wyposażone są w wygodne fotele, klimatyzację, ładowarkę USB, a do dyspozycji pasażera jest m.in. bezpłatne Wi-Fi. O Twoją podróż zadba doświadczony kierowca posługujący się językiem angielskim lub niemieckim.

FAT – Family Airport Taxi – dedykowane przejazdy dla rodzin i grup zorganizowanych do 7 osób

Lotnisko Berlin Brandenburg
Family Airport Taxi

Jeżeli planujesz wyjazd z całą rodziną lub grupą znajomych i zastanawiasz się jak najwygodniej i ekonomicznie dostać się na lotnisko Berlin Brandenburg, to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Family Airport Taxi – wynajem busa z kierowcą, czyli podróżowanie we własnym gronie, prosto spod Twojego domu, idealnie dopasowane pod Twój lot.

Dzięki usłudze FAT podróżujesz wygodnym i przestronnym Mercedesem klasy V wyposażonym w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Za kierownicą zasiada doświadczony kierowca gotowy do pomocy przy bezpiecznym załadunku Twoich bagaży. Dodatkowo w cenie przejazdu dostępne są certyfikowane foteliki dla najmłodszych pasażerów. Dla zwiększenia komfortu oraz aby umilić czas podróży, w samochodzie jest dostępny bezpłatny Internet.

Regularne połączenie liniowe Flixbus, czyli autokar na lotnisko Berlin Brandenburg

flixbus stargard berlin, flixbus stargard, stargard berlin cena, stargard lotnisko berlin, stargard berlin centrum, follow me, stargard berlin, interglobus, flixbus

Regularne przejazdy liniowe na lotnisko w Berlinie to komfort i wygoda wszystkich planujących loty “z” oraz “do” portu lotniczego Brandenburg BER. Dzięki dużej liczbie realizowanych kursów (około 20 kursów realizowanych w sezonie), bez problemu dopasujesz godzinę przejazdu na lotnisko pod swój lot.

Wszystkie przejazdy liniowe do Berlina i z powrotem realizowane są komfortowymi autokarami marki Mercedes i Setra, wyposażonymi w wygodne fotele, gniazdka 230V, złącza USB oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Przejazdy do Berlina realizujemy przy współpracy z największym europejskim przewoźnikiem autokarowym firmą Flixbus.

Celem przejazdu autokarem na trasie Szczecin – Berlin, nie zawsze musi być lotnisko. Nasz autokar zatrzymuje się na 4 przystankach. Docelowo na Lotnisku Berlin Brandenburg przy terminalu T1/T2, ale także pośrednio na Berlin Südkreuz (przy dworcu kolejowym), Berlin ZOB (Centralny Dworzec Autobusowy) oraz Berlin Alexanderplatz, czyli w miejscu najczęściej wybieranym przez turystów.