18 czerwca 2022

Nowy autokar Pogoni Szczecin!


Follow me! Aktualności Nowy autokar Pogoni Szczecin!

Stylowa elegancja od Follow me! w barwach Dumy Pomorza

Niespełna dwa miesiące temu informowaliśmy, że na mocy nowo podpisanej umowy, Follow me! i Pogoń Szczecin przedłużyli współpracę o kolejnych 5 lat. Tym samym jako oficjalny przewoźnik Portowców, w kolejnych sezonach ponownie zadbamy o komfort i bezpieczeństwo kadry, podczas dojazdów na mecze.

Potwierdzeniem tych słów jest prezentacja zupełnie nowego autokaru, którym piłkarze i trenerzy podróżować będą od sezonu 2022/23.

Nowy autokar Pogoni Szczecin

Oficjalny autokar Dumy Pomorza

Nowy autokar Pogoni Szczecin to nowoczesny Mercedes z serii Tourismo, zmodyfikowany i przygotowany specjalnie pod wymagania klubu. Ograniczyliśmy liczbę foteli do 39, zyskując tym samym więcej miejsca. To z kolei wpływa bezpośrednio na jeszcze bardziej komfortowe warunki podczas podróży.

Dodatkowo część miejsc zaprojektowano w układzie stolikowym, co usprawni omawianie taktyki przed spotkaniem czy analizę pomeczową już podczas podróży.

Autokar zyskał również nowe oklejenie. Ciemne barwy pojazdu nawiązują do koloru nowego stadionu. Całość uzupełniają efektowne granatowo-bordowych elementy oraz wyklejone na złoto gryf i nazwa klubu.

Wypatrujcie nowego autokaru Pogoni Szczecin na ulicach!

Nowy autokar Pogoni Szczecin

Więcej o współpracy Follow me! i Pogoni Szczecin:

—————

Zobacz także: