7 marca 2022

Follow me! oficjalnym przewoźnikiem Pogoni


Follow me! Aktualności Follow me! oficjalnym przewoźnikiem Pogoni

Follow me! oficjalnym przewoźnikiem Pogoni Szczecin na kolejne 5 lat


Pogoń Szczecin dzięki kolejnym dobrym występom utrzymuje się w grze o Mistrzostwo Polski. Sezon 2021/22 piłkarsko należy zdecydowanie do Dumy Pomorza. Podopieczni Kosty Runjaica w każdym kolejnym meczu udowadniają, że są w absolutnej czołówce piłkarskich klubów w Polsce.

O ile dyspozycję meczową, przygotowanie taktyczne i fizyczne oddajemy w pełni w ręce kadry trenerskiej, o tyle komfortowy i punktualny transfer na boiska rywali spoczywa „na kołach” Follow me!

Follow me! oficjalnym przewoźnikiem Pogoni Szczecin na kolejne 5 lat

 

Miło nam zakomunikować, że po 10 latach owocnej współpracy Pogoń Szczecin i Follow me!, na mocy nowo podpisanej umowy, przedłużyli współpracę o kolejnych 5 lat.

– Dotychczasowe doświadczenie i ścisła współpraca z Pogonią, dały nam mocne atuty, aby stać się liderem w regionie, jeśli chodzi o przewozy autokarowe. Dołożymy wszelkich starań, aby jako oficjalny przewoźnik Pogoni Szczecin, zapewnić usługi transportowe na mistrzowskim poziomie – skomentował Prezes Follow Me! Tomasz Bloch.

Poprosiliśmy także o komentarz Prezesa Pogoni Szczecin Pana Jarosława Mroczka.

Panie Prezesie na początku proszę przyjąć nasze szczere gratulacje za wyniki i poziom gry, jaki prezentują obecnie piłkarze Pogoni…

Jarosław Mroczek: Przed nami jeszcze długa droga. Walczymy o marzenia mieszkańców Szczecina, regionu i oczywiście nasze. Trzeba jednak pamiętać, że do końca sezonu pozostało jeszcze wiele meczów i to tylko sport. Na pewno jednak zrobimy wszystko co możemy, by nasze marzenia się spełniły!

Prezesa Pogoni Szczecin Pana Jarosława Mroczka

Pogoń Szczecin i Follow me! mają za sobą dekadę współpracy. Razem przejechaliśmy tysiące kilometrów. Dziś oficjalnie możemy ogłosić podpisanie umowy na kolejne pięć lat. Co zdecydowało, że to właśnie Follow me! ponownie zostało oficjalnym przewoźnikiem klubu?

Jarosław Mroczek: Choć od początku naszej współpracy jakość przewozów stała na wysokim poziomie, to z każdym sezonem stale się zwiększa. Rozwija się Follow me!, rozwija się Pogoń, więc to poniekąd oczywistość, że oba podmioty podjęły decyzję o kontynuacji współpracy. Trzeba pamiętać o tym, że w przypadku Pogoni komfort podróży jest niezwykle istotny. Duma Pomorza w trakcie sezonu pokonuje najdłuższe dystanse ze wszystkich klubów Ekstraklasy. Wynika to z położenia geograficznego Szczecina. Dlatego też podróżowanie w komfortowych warunkach jest dla Pogoni niezwykle ważne – powiedziałbym nawet, że to ważny element składowy w walce o sukcesy.

Trzecie miejsce zdobyte w poprzednim sezonie było wielkim sukcesem. Ale wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Czy w Pana ocenie nasi piłkarze na koniec rundy wiosennej 2022 zawieszą na szyi upragnione mistrzowskie medale? Sezon 2022/23 w złotym autokarze?

Jarosław Mroczek: Jak już powiedziałem, to tylko sport. Wierzę w naszą drużynę, tak jak wierzą w nią kibice. Zrobimy wszystko, by sukces stał się faktem!

Czego Panu, piłkarzom i wszystkim kibicom życzymy z całego serca. Dziękujemy za rozmowę.

———————————-

Jeżeli też jesteście zainteresowani długookresową współpracą w zakresie wynajmu autokaru lub potrzebujecie takiej usługi okazjonalnie, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.