16 kwietnia 2021

Nowe, atrakcyjne połączenie Ryanair! Poznań Ławica Pula w Chorwacji!


Follow me! Aktualności Nowe, atrakcyjne połączenie Ryanair! Poznań Ławica Pula w Chorwacji!

Nowe, atrakcyjne połączenie Ryanair! Poznań Ławica Pula w Chorwacji!

Największe tanie linie lotnicze zapowiedziały uruchomienie wakacyjnego połączenia na trasie Poznań Ławica Pula Airport w Chorwacji. To bardzo dobra wiadomość również dla mieszkańców naszego regionu, planujących urlop na malowniczym chorwackim półwyspie. Największą atrakcją Puli jest rzymski amfiteatr wybudowany w 2 wieku p.n.e. który co roku przyciąga wielu turystów z całego świata.

Jak zapowiedział przewoźnik loty będą realizowane 2 razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Z Poznania wylot zaplanowany jest na godzinę 12:45, natomiast w kierunku powrotnym samolot wystartuje z Puli o godz. 14:50. Sam lot potrwa zaledwie 1,5 godziny.

Pierwszy samolot wystartuje z Poznania 2 lipca, natomiast ostatni na tej trasie zaplanowany jest na 27 września 2021 roku.

Bilety są już dostępne i rozpoczynają się od 180 zł.

Poznań Ławica Pula, transfer szczecin poznań ławica, transfer szczecin poznan lawica, ze Szczecina na lotnisko Poznań Ławica, Transfer na lotnisko Poznań Ławica, na lotnisko Poznań Ławica, na lotnisko poznan lawica, przejazd szczecin poznań, przejazd szczecin poznan, follow me, interglobus, szczecin, poznań, poznan, poznań ławica, poznan lawica

 

Transfer Szczecin Poznań Ławica. Wygodny przejazd z Follow me! ze Szczecina na lotnisko Poznań Ławica.

Wygodny transfer ze Szczecina na lotnisko Poznań Ławica gwarantuje Follow me! Przejazdy indywidualne z opcją door to door można rezerwować na stronie: https://booking.followme.pl/family-airport-taxi. Transfer na lotnisko Poznań Ławica realizowany jest komfortowymi samochodami marki Mercedes lub BMW.

Ile kosztuje przejazd Szczecin Poznań Ławica? Cena przejazdu uzależniona jest od ilości osób, przykładowo podróżując w grupie 7 os. koszt transferu prosto spod domu na lotnisko Poznań Ławica wyniesie tylko 103 zł/os.!

 


Pozostałe aktualności:

Loty z lotniska Goleniów. Ryanair wznowi loty?

Wraca lot Szczecin Kraków od Ryanair

Do Grecji bez kwarantanny już od przyszłego tygodnia?