20 lutego 2021

Wraca lot Szczecin Kraków od Ryanair


Follow me! Aktualności Wraca lot Szczecin Kraków od Ryanair

Wraca lot Szczecin Kraków od Ryanair

Jak informuje lotnisko w Goleniowie od 2 maja 2021 roku do siatki połączeń linii lotniczych Ryanair powróci lot Szczecin Kraków. Będzie to druga krajowa trasa realizowana ze szczecińskiego lotniska, aktualnie obsługiwane są loty do Warszawy PLL LOT.

Połączenie ze Szczecina do Krakowa dostępne jest już w systemach sprzedaży Ryanair www.ryanair.com, a ceny biletów rozpoczynają się od 54 złotych. Loty realizowane będą 2 razy w tygodniu w czwartki i niedziele, znamy już rozkład lotów Szczecin Kraków.

Rozkład lotów Szczecin Kraków:

Czwartek:

Kraków – Szczecin wylot: 6.00, przylot: 07.10

Szczecin – Kraków wylot 07.40, przylot: 08.45

Niedziela:

Kraków – Szczecin wylot 13:00, przylot 14:10

Szczecin – Kraków wylot 14:40, przylot 15:45

Powrót lotniczego połączenia Szczecina z południem kraju to doskonała informacja zarówno dla turystów jak i pasażerów biznesowych. Połączenie Szczecin Kraków skraca czas podróży z Pomorza Zachodniego na południe kraju o co najmniej kilka godzin.

Połączenie Szczecin Kraków zastąpił lot do Warszawy w 2019 roku

Przypomnijmy, że trasa ze Szczecina do Krakowa linii lotniczych Ryanair została uruchomiona w kwietniu 2019 roku i od początku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Połączenie ze stolicą małopolski zastąpiło zlikwidowane w styczniu 2019 roku połączenie Ryanair Szczecin Warszawa.

 


więcej informacji:

Wracają miedzynarodowe loty z Goleniowa

Jak dojechać na lotnisko Goleniów?

Loty z lotniska Goleniów. Ryanair wznowi loty?

Rozkład jazdy Szczecin Lotnisko Goleniów