12 sierpnia 2021

BERBUS – nowy sposób podróżowania na lotnisko BER


Follow me! Aktualności BERBUS – nowy sposób podróżowania na lotnisko BER

Aktualizacja: Od 1 marca 2023 r. nowe miejsce odbioru pasażerów BERBUS na lotnisku Berlin Brandenburg!

Od 1 marca 2023 r. BERBUS będzie zatrzymywał się tuż przed samym wyjściem z terminala T1 – przy szklanych wiatach położonych na poziomie przylotów 🛬.
BERBUS będzie oczekiwał na pasażerów 20 m vis-a-vis terminala (zamiast dotychczasowych 500 m) 😀. Do zobaczenia!

BERBUS – nowy sposób podróżowania na lotnisko BER

Już od 1 lipca 2021 r. będziemy mogli korzystać z zupełnie nowej formy przejazdów ze Szczecina na lotnisko Berlin Brandenburg. Usługa oparta jest na zasadzie tzw. ridesharingu – sposobie podróżowania polegającym na tzw. współdzieleniu przejazdów, który z każdym rokiem zyskuje popularność na całym świecie.

Ridesharing niesie za sobą szereg korzyści, a najważniejsze z perspektywy pasażera to znacznie niższy koszt przejazdu wynikający ze współdzielenia kosztów podróży z innymi pasażerami, jednocześnie przy zachowaniu wysokiego komfortu podróży, krótkiego czasu przejazdu i zasadzie door to door. Równie istotną kwestią jest aspekt proekologiczny, moda na wspólne podróżowanie wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa, a przez to na mniejszą emisję spalin.

Szybki czas przejazdu dzięki optymalizacji tras przez ITS

Do dyspozycji pasażerów dostępny jest już wygodny system rezerwacji on-line na stronie www.followme.pl który pozwala w ciągu zaledwie 79 sekund zarezerwować dowolny przejazd. W formularzu pasażer wskazuje m.in. godzinę wyjazdu, np. nr lotu oraz adres odbioru a potem system półautomatycznie dopasowuje pozostałych pasażerów do wspólnego przejazdu. Taki system łączenia max. kliku pasażerów, sprawia, że w bardzo atrakcyjnej cenie otrzymujemy przejazd prosto spod domu w godzinie dopasowanej do naszych potrzeb. Optymalizacja tras następuje przy pomocy tzw. ITS – (Intelligent Transport System), który pozwala na wybór najszybszej drogi dojazdu do miejsca docelowego.

Skąd zabieramy pasażerów? Wybierz dowolny adres z zaznaczonego obszaru. Jeśli chciałbyś wyjechać spoza naszej strefy, prosimy o kontakt.

berbus-szczecin-berlin-mapa

Jak zarezerwować BER BUS 

Wejdź na stronę: https://booking.followme.pl/berbus, aby w ciągu kilkudziesięciu sekund zarezerwować i opłacić przejazd BER Busem.

1. Już w pierwszym kroku podaj dokładny adres odbioru lub miejsca docelowego. Na podstawie adresu zostanie określona ostateczna cena przejazdu.
2. Podaj orientacyjną godzinę wyjazdu, dopasujemy do Twojego przejazdu pozostałych pasażerów podróżujących w tym samym czasie na lotnisko lub z lotniska Berlin BER.
3. W kolejnych krokach wypełnij pozostałe informacje niezbędne do realizacji przejazdu. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie 1 walizkę przewożoną w luku bagażowym oraz dodatkowo bagaż podręczny. Każda dodatkowa sztuka bagażu podlega opłacie 15 zł – możesz ją dokupić podczas dokonywania rezerwacji. Szczegóły w regulaminie.
4. Na koniec sfinalizujesz zamówienie dowolną formą płatności on-line (BLIK, karta, e-przelew)

Prawda, że proste? Więcej informacji dostępnych pod mailem biuro@followme.pl lub telefonicznie +48 91 48 50 422

 


Pozostałe aktualności Follow me!