12 sierpnia 2021

BERBUS – nowy sposób podróżowania na lotnisko BER


Follow me! Aktualności BERBUS – nowy sposób podróżowania na lotnisko BER

Aktualizacja: Od 13 sierpnia nowe miejsce odbioru pasażerów BERBUS na lotnisku Berlin Brandenburg!

Od 13.08.2021 r. nasze busy zatrzymują się na głównym parkingu autobusowym lotniska Berlin Brandenburg (PB Busparkplatz).
Parking usytuowany jest tuż obok parkingu P4. Jak do niego dojść z terminala T1? Bardzo prosto! Wystarczy, że po wyjściu z budynku T1, udasz się nieco ponad 300 m na wprost, wzdłuż Willy-Brandt-Platz, na którego końcu znajdziesz PB Busparkplatz. Tam, przy wiacie obok stanowiska nr 15, będzie oczekiwał na Ciebie nasz kierowca. Do zobaczenia!

BERBUS – nowy sposób podróżowania na lotnisko BER

Już od 1 lipca 2021 r. będziemy mogli korzystać z zupełnie nowej formy przejazdów ze Szczecina na lotnisko Berlin Brandenburg. Usługa oparta jest na zasadzie tzw. ridesharingu – sposobie podróżowania polegającym na tzw. współdzieleniu przejazdów, który z każdym rokiem zyskuje popularność na całym świecie.

Ridesharing niesie za sobą szereg korzyści, a najważniejsze z perspektywy pasażera to znacznie niższy koszt przejazdu wynikający ze współdzielenia kosztów podróży z innymi pasażerami, jednocześnie przy zachowaniu wysokiego komfortu podróży, krótkiego czasu przejazdu i zasadzie door to door. Równie istotną kwestią jest aspekt proekologiczny, moda na wspólne podróżowanie wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa, a przez to na mniejszą emisję spalin.

Szybki czas przejazdu dzięki optymalizacji tras przez ITS

Do dyspozycji pasażerów dostępny jest już wygodny system rezerwacji on-line na stronie www.followme.pl który pozwala w ciągu zaledwie 79 sekund zarezerwować dowolny przejazd. W formularzu pasażer wskazuje m.in. godzinę wyjazdu, np. nr lotu oraz adres odbioru a potem system półautomatycznie dopasowuje pozostałych pasażerów do wspólnego przejazdu. Taki system łączenia max. kliku pasażerów, sprawia, że w bardzo atrakcyjnej cenie otrzymujemy przejazd prosto spod domu w godzinie dopasowanej do naszych potrzeb. Optymalizacja tras następuje przy pomocy tzw. ITS – (Intelligent Transport System), który pozwala na wybór najszybszej drogi dojazdu do miejsca docelowego.

Jak zarezerwować BER BUS 

Wejdź na stronę: https://booking.followme.pl/berbus, aby w ciągu kilkudziesięciu sekund zarezerwować i opłacić przejazd BER Busem.

1. Już w pierwszym kroku podaj dokładny adres odbioru lub miejsca docelowego. Na podstawie adresu zostanie określona ostateczna cena przejazdu.
2. Podaj orientacyjną godzinę wyjazdu, dopasujemy do Twojego przejazdu pozostałych pasażerów podróżujących w tym samym czasie na lotnisko lub z lotniska Berlin BER.
3. Określ liczbę pasażerów, im większa grupa tym atrakcyjniejsza cena.
4. W kolejnych krokach wypełnij pozostałe informacje niezbędne do realizacji przejazdu.
5. Na koniec sfinalizujesz zamówienie dowolną formą płatności on-line (BLIK, karta, e-przelew)

Prawda, że proste? Więcej informacji dostępnych pod mailem biuro@followme.pl lub telefonicznie +48 91 48 50 422

 


Pozostałe aktualności Follow me!