23 listopada 2020

Lotnisko Poznań jak dojechać ze Szczecina?


Follow me! Aktualności Lotnisko Poznań jak dojechać ze Szczecina?

Lotnisko Poznań jak dojechać ze Szczecina?

Międzynarodowy port lotniczy Poznań Ławica im. Henryka Wieniawskiego to jedno z najstarszych lotnisk w Polsce. Lotnisko zlokalizowane jest w zachodniej części Poznania, a rocznie obsługuje blisko 2,5 mln pasażerów.

Jak dojechać ze Szczecina na lotnisko Poznań Ławica?

Lotnisko Poznań Ławica oddalone jest od Szczecina o około 250 km, port lotniczy w Poznaniu nie posiada bezpośredniego połączenia kolejowego, czy autobusowego ze Szczecinem. Najwygodniejszą formą transportu są więc przejazdy indywidualne dopasowane bezpośrednio do godziny wylotu lub przylotu. Przejazd Airport Taxi do Poznania od wielu lat oferuje Follow me!, pasażerowie korzystający z usługi podróżują wygodnymi samochodami marki Mercedes lub BMW bezpośrednio spod własnego domu. Na tej trasie kursują również Busy Szczecin Poznań Ławica, opcja ta jest korzystna dla rodzin i grup znajomych, którzy planują wyjazd właśnie z lotniska w Poznaniu.


Przejazd do Poznania można zarezerwować on-line na stronie:

Przejazd Business Taxi Szczecin Poznańrezerwuj

Przejazd Family Airport Taxi Szczecin Poznań rezerwuj

lotnisko poznan, lotnisko poznań, lotnisko poznań jak dojechać ze szczecina, ze szczecina na lotnisko poznań ławica, busy szczecin poznań ławica, taxi szczecin poznań, interglobus, follow me, szczecin

 

Gdzie zostawić samochód lotnisko Poznań?

Podróż własnym samochodem nie jest opłacalna w porównaniu do transferu. Koszty przejazdu są zbliżone a komfort podróży znacznie mniejszy. Planując taki przejazd uwzględnij koszty związane z paliwem, płatną autostradą czy przede wszystkim parkingiem.

W pobliżu poznańskiego lotniska jest wiele prywatnych parkingów oraz oficjalny parking w bezpośrednim sąsiedztwie terminala. Ceny parkowania są zróżnicowane i zależą m.in. od długości postoju. Cena parkingu Poznań Ławica rozpoczyna się od kilkudziesięciu złotych za dobę, przy tygodniowym urlopie musimy się liczyć więc ze znacznym wydatkiem.

Lotnisko Ławica informacja:

Oficjalna nazwa: Port Lotniczy Poznań-Ławica sp. z o.o. im. Henryka Wieniawskiego

Lotnisko Poznań adres: ul. Bukowska 285, 60-189 Poznań

Telefon: +48 61 849 23 43

E-mail: info@airport-poznan.com.pl

Przyloty Poznań Ławica: sprawdź https://poznanairport.pl/loty/przyloty-odloty/przyloty/

Odloty Poznań Ławica: sprawdź https://poznanairport.pl/loty/przyloty-odloty/przyloty/

 


Pozostałe aktualności:

Jak dojechać na lotnisko Brandenburg?

Jak zmieni się Berlin Tegel?

Czy podróżowanie w czasach COVID-19 jest bezpieczne?