19 czerwca 2021

Flixbus – wznowiliśmy trasy do Berlina, Warszawy, Gdańska.


Follow me! Aktualności Flixbus – wznowiliśmy trasy do Berlina, Warszawy, Gdańska.

Flixbus – wznowiliśmy trasy do Berlina, Warszawy, Gdańska.

Doskonała wiadomość dla pasażerów. Jeszcze przed wakacjami wznowimy wszystkie trasy Flixbus obsługiwane przez Follow me! Charakterystyczne zielone autokary wyruszą m.in. do Berlina, Warszawy czy Gdańska.

Wszystkie przejazdy realizowane są nowoczesnymi autokarami Mercedes Tourismo wyposażonymi w wygodne fotele, gniazda 230V/USB, snack-bar, WC, darmowe Wi-fi czy interaktywną rozrywkę pokładową. Bilety na wszystkie połączenia są już dostępne na stronie www.flixbus.pl oraz w aplikacji Flixbus: Google PlayAPP Store

Flixbus Szczecin Berlin Brandenburg, Berlin ZOB

Jako pierwsza została wznowiona najpopularniejsza wśród pasażerów linia na lotnisko Berlin Brandenburg i do centrum Berlina. Pasażerowie na tej trasie mogą podróżować codziennie wybierając z kilku dostępnych połączeń.

Nowością jest przystanek zlokalizowany w pobliżu dworca kolejowego Berlin Sudkreuz. To doskonale zlokalizowany przystanek umożliwiający wygodny dojazd do centrum miasta, ale również kontynuowanie podróży do innych niemieckich miast koleją.

Flixbus Szczecin Warszawa już od 24.06.2021 r.

W czwartek 24 czerwca powróci popularne połączenie Szczecina ze stolicą Polski. Kursy na trasie Szczecin – Warszawa w pierwszym etapie będą realizowane 2x dziennie od czwartku do niedzieli. Wraz z rosnącym zainteresowaniem liczba połączeń wzrośnie.

Wraca połączenie Flixbus Szczecin Gdańsk Olsztyn.

Również przed wakacjami wznawiamy połączenie ze Szczecina do takich miejscowości jak Kołobrzeg, Koszalin, Lębork, Gdańsk, Elbląg czy Olsztyn. W pierwszym etapie odmrażania tego połączenia kursy będą realizowane 2x dziennie od czwartku do niedzieli. Wraz z rosnącym zainteresowaniem liczba połączeń wzrośnie.

Nowość! Rusza linia Stargard – lotnisko Berlin – Berlin Centrum

Więcej informacji o nowej linii znajdziesz na stronie: Nowość! Rusza linia Flixbus Stargard Berlin!

 


Pozostałe aktualności:

BER BUS – nowy sposób podróżowania na lotnisko BER

Gdzie na urlop w 2021? Sprawdź kto otwiera granice dla turystów.

Zostaliśmy oficjalnym przewoźnikiem K.S. Stalpro Błyskawica!