22 czerwca 2021

Nowość! Flixbus Stargard Berlin!


Follow me! Aktualności Nowość! Flixbus Stargard Berlin!

Nowość! Rusza linia Flixbus Stargard Berlin!

Już od 24 czerwca 2021 r. uruchomiona zostanie nowa linia Flixbus Stargard Berlin! To pierwsze połączenie największego europejskiego przewoźnika realizowane ze Stargardu. Charakterystyczne zielone autobusy Flixbus będą odjeżdżały do Berlina codziennie ze Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego o godzinie 8:10.

Wygodne połączenie Stargard lotnisko Berlin Brandenburg

Nowa trasa zapewni mieszkańcom Stargardu wygodne połączenie z lotniskiem Berlin Brandenburg. Przejazd na trasie Stargard Berlin Brandenburg będzie trwał zaledwie 3 godziny. Przystanek Flixbus przy Berlin Brandenburg zlokalizowany jest bezpośrednio przy nowym terminalu T1/T2 nowego lotniska.

Sprawdź lokalizację na stronie: Przystanek Flixbus Berlin Brandenburg

Autobus Stargard Berlin Centrum

Oprócz przystanku przy lotnisku Berlin BER autobusy zatrzymywać się będą również przy Berlin ZOB i Berlin Südkreuz. To przystanki umożliwiające wygodne przesiadki do komunikacji miejskiej w Berlinie, ale również umożliwiające kontynuowanie podróży autobusem lub pociągiem.

Berlin ZOB to główny dworzec autobusowy w stolicy Niemiec, to właśnie tutaj pasażerowie przesiadają się kontynuując podróż do innych miast w całej Europie. Dworzec zlokalizowany jest blisko centrum miasta, bezpośrednio przy berlińskich halach targowych.

Berlin Südkreuz zlokalizowany jest w pobliżu dużego dworca kolejowego, z którego wygodnie można dojechać do centrum miasta lub kontynuować podróż do innych niemieckich miast.

Flixbus Stargard Berlin cena biletu

Flixbus oprócz atrakcyjnych cen biletów udostępnia bardzo wygodną formę ich rezerwacji. Do dyspozycji pasażerów jest czytelna strona ale również wygodna aplikacja, którą można pobrać z Google Play lub AppStore.

Bilety na przejazd Flixbusem na trasie Stargard Berlin zarezerwujesz już od 49,99 zł na stronie www.flixbus.pl lub w aplikacji Flixbus.

 


Pozostałe aktualności:

Zostaliśmy oficjalnym przewoźnikiem K.S. Stalpro Błyskawica

Gdzie na urlop w 2021? Sprawdź kto otwiera granice dla turystów.