13 września 2022

Business Taxi Szczecin Goleniów


Follow me! Aktualności Business Taxi Szczecin Goleniów

Indywidualne przewozy Szczecin – Goleniów – Szczecin, czyli podróże biznesowe ze Szczecina do Krakowa i Warszawy

Loty do Warszawy i Krakowa weszły na stałe do oferty goleniowskiego lotniska. To doskonała opcja na podróże służbowe, aby szybko (w zaledwie godzinę) dostać się do obecnej lub byłej stolicy Polski. Jeżeli zatem planujesz spotkanie biznesowe, udział w targach, wizytację w zakładzie pracy, szkolenie lub konferencję, opcja lotu samolotem wydaje się najrozsądniejsza.

Wybierając lot – w porównaniu z jazdą samochodem czy podróżą pociągiem – niwelujemy zmęczenie, zwiększamy komfort podróży, a co najważniejsze zdecydowanie skracamy czas transferu, zyskując kilka godzin, które możemy owocnie wykorzystać w interesach, czy na przygotowanie się do spotkania.

Jak dojechać na lotnisko Goleniów?

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność” to międzynarodowy port lotniczy położony 33 km na północny wschód od centrum Szczecina. A jak dojechać na lotnisko Goleniów? Korzystając z usługi Business Taxi do Goleniowa (Vip Shuttle). Jest to oferta skierowana do firm, korporacji oraz osób szukających usługi transportowej na najwyższym poziomie.

business taxi szczecin goleniów

Przejazd na lotnisko Goleniów w opcji premium

Zadowolenie naszych klientów to dla nas wyznacznik dobrze wykonanej pracy. Od początku istnienia firmy, komfort pasażerów jest dla nas kluczową kwestią. Taksówka na lotnisko Goleniów to auta nowoczesne, eleganckie i komfortowe. Do dyspozycji naszych klientów są m.in.: Mercedes E-class, BMW 5, Lexus czy przeznaczony dla większej liczby pasażerów Mercedes V-Class.

Dzięki dużemu doświadczeniu w obsłudze przejazdów typu premium (w tym Business Taxi na lotnisko Goleniów) jesteśmy w stanie zagwarantować:

  • absolutną punktualność,
  • dyspozycyjność 24h przez 7 dni w tygodniu,
  • możliwość rezerwacji usługi Business Taxi Szczecin Goleniów online – bez potrzeby kontaktu telefonicznego,
  • wygodne, miesięczne rozliczenia przelewem – Państwa pasażerowie nie płacą gotówką,
  • krótki czas podstawienia pojazdu w sytuacjach awaryjnych,
  • anglo- lub niemieckojęzycznego kierowcę do Państwa dyspozycji,
  • zimne napoje w cenie przejazdu,
  • wysoką jakość usług, dopracowaną w najdrobniejszych detalach,
  • taksówka do Goleniowa to także możliwość aranżacji mini-konferencji w naszych pojazdach (internet bezprzewodowy, gniazda na 220 V).

business taxi szczecin goleniów

Jak zamówić Business Taxi do Goleniowa?

Zobacz także: