19 czerwca 2022

Jak dojechać na lotnisko Goleniów ze Szczecina?


Follow me! Aktualności Jak dojechać na lotnisko Goleniów ze Szczecina?

Przejazdy Szczecin Goleniów Szczecin – porównanie usług Follow me!

Port Lotniczy Szczecin-Goleniów im. NSZZ „Solidarność” to międzynarodowy port lotniczy położony 33 km na północny wschód od centrum Szczecina. Lotnisko w Goleniowie (Szczecin Airport) zostało zbudowane w latach 1953–1956. Pierwotnie było to typowe lotnisko wojskowe. Dopiero w roku 1967 wydzielono część cywilną i oficjalnie Port Lotniczy Szczecin-Goleniów został przeniesiony z lotniska Szczecin Dąbie.

W 1995 roku utworzono lotnicze przejście graniczne Szczecin-Goleniów. Decyzja ta była niezbędna do otworzenia pierwszego międzynarodowego połączenia lotniczego. Od tego czasu lotnisko Szczecin Goleniów jest systematycznie rozbudowywane. Obecnie realizuje kilkanaście połączeń dziennie.

loty do Welkiej Brytanii

Przejazd na lotnisko Goleniów

Lotnisko w Goleniowie dzięki transferom lotniskowym Follow me! jest doskonale skomunikowane ze Szczecinem i okolicznymi miejscowościami. Follow me! umożliwia przejazdy Szczecin Goleniów Szczecin pod wszystkie najpopularniejsze przyloty i odloty.

Busy na lotnisko Goleniów odjeżdżają ze Szczecina codziennie, mniej więcej 2 godziny przed planowanym odlotem. Masz zatem wystarczająco dużo czasu na wszelkie odprawy i formalności lotniskowe.

Goleniów lotnisko – jak dojechać? Wybierz ofertę dopasowaną do Ciebie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżnych, przewozy Szczecin Goleniów w Follow me! realizowane są za pomocą trzech rodzajów usług:

Wszystkie wyżej wymienione usługi, gwarantują komfortowe i bezpieczne przewozy Szczecin Goleniów Szczecin pod Twój lot.

 Przejazdy liniowe – autokary Szczecin Goleniów Szczecin

Jak dojechać na lotnisko Goleniów ze Szczecina?
Najwygodniejszą i najtańszą opcją dojazdu na lotnisko w Goleniowie jest skorzystanie z połączenia liniowego Follow me! Busy na trasie Szczecin Goleniów Lotnisko, kursują każdego dnia w godzinach dopasowanych do lotów najpopularniejszych przewoźników takich jak Lot, RyanAir, WizzAir czy Norwegian.

Przejazdy realizowane są komfortowymi busami i autokarami Mercedes. Każdy autokar Szczecin Goleniów z logo Follow me! wyposażony jest w darmowe WiFi czy gniazdka 230V oraz USB.

Business Taxi – Taksówka na lotnisko Goleniów

Jak dojechać na lotnisko Goleniów ze Szczecina?
Komfortowe i bezpieczne przejazdy Business Taxi na lotnisko Goleniów realizowane są nowoczesnymi samochodami marki Mercedes Benz, BMW i Lexus. W cenie przejazdu wliczona jest usługa door to door. Odbierzemy Cię spod wskazanego adresu i zawieziemy prosto pod terminal odlotów. Godzina wyjazdu zostanie dopasowana do Twojego lotu.

Ile kosztuje Business Taxi do Goleniowa? Cena przejazdu uzależniona jest od ilości pasażerów i długości trasy (miejsca odbioru). Aktualną cenę sprawdzisz i zarezerwujesz przejazd na naszej stronie: Business Taxi do Goleniowa

Family Airport Taxi – dedykowane busy Szczecin Goleniów z kierowcą

Lotnisko Berlin Brandenburg

Jeżeli planujesz wyjazd z całą rodziną lub grupą znajomych, a Twoja podróż zaczyna się na lotnisku w Goleniowie, to Family Airport Taxi jest najwygodniejszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Wynajem busa z kierowcą to podróżowanie we własnym gronie, prosto spod Twojego domu, idealnie dopasowane pod Twój lot.

Przewozy Goleniów Szczecin w usłudze Family Airport Taxi dają Ci możliwość podróżowania wygodnym i przestronnym Mercedesem klasy V wyłącznie w towarzystwie swoich bliskich. Przeczytaj więcej o Family Airport Taxi i skorzystaj z wygodnej rezerwacji online.

Porównanie usług przejazdowych na lotnisko Goleniów ze Szczecina.

 

Połączenia liniowe Business Taxi FAT – Family Airport Taxi
Linia Szczecin – Goleniów Szczecin – Goleniów Szczecin – Goleniów
Klasa przejazdu Economy Business Premium
Rodzaj przejazdu Grupowy Indywidualny Rodzinny
Liczba pasażerów 20-50 1-8 1-8
Liczba połączeń 4-6 kursów dziennie Na życzenie klienta Na życzenie klienta
Cena przejazdu 24,99 zł/os. 189,90 zł 189,90 zł
Czas odjazdu Według rozkładu jazdy Ustala klient Ustala klient
Czas podróży ok. 50 minut ok. 40 minut ok. 40 minut
Miejsce odbioru klienta Przystanek Spod domu klienta Spod domu klienta
Rodzaj pojazdu Autokar Samochód osobowy / Minivan Minivan / Bus
Marka pojazdu Mercedes, Setra Mercedes, BMW, Lexus Mercedes
Bezpłatne WiFi Tak Tak Tak
Toaleta Tak Nie Nie
Wygodne fotele Tak Tak Tak
Klimatyzacja Tak Tak Tak
Gniazdka 230 V Tak Nie Nie
Złącza USB Tak Tak Tak
Pasy bezpieczeństwa Tak Tak Tak
Foteliki dla dzieci Na życzenie klienta Na życzenie klienta Na życzenie klienta
Przewóz zwierząt Nie Tak Tak

 

Zobacz też: