22 lipca 2020

Wynajem autokaru Szczecin


Follow me! Aktualności Wynajem autokaru Szczecin

Wynajem autokaru Szczecin

>>> Wyceń przejazd, wypełnij prosty formularz w 90 sek.! <<<


Follow me! oferuje wynajem autokarów w Szczecinie oraz przewozy autokarowe już od 1998 roku. Oferujemy usługi wynajmu autokaru, wynajem autobusu, wynajem busa, które realizujemy na najwyższym poziomie. Jesteśmy liderem przewozów autokarowych w regionie. Współpracujemy z największymi firmami, biurami podróży, klubami sportowymi i instytucjami kulturalnymi. Specjalizujemy się w obsłudze:

  • imprez,
  • koncertów,
  • wydarzeń sportowych,
  • wydarzeń kulturalnych,
  • wycieczek jednodniowych,
  • wycieczek kilkudniowych,
  • długich wyjazdów turystycznych
  • obsługa wesel i ślubów.

Bezpieczne podróże autokarowe z Follow me!

Komfort i bezpieczeństwo, to cechy z którymi od lat kojarzone jest Follow me! Dysponujemy nowoczesnymi autokarami turystycznymi Mercedes Benz i Setra wyposażonymi w najnowsze systemy bezpieczeństwa. Dodatkowo w związku z obecną sytuacją realizujemy wszelkie zalecenia służb sanitarnych. Wdrożyliśmy szereg procedur mających na celu maksymalizację bezpieczeństwa naszych pasażerów i kierowców. Czytaj więcej.

Przewozy autokarowe w Szczecinie, w Polsce i Europie.

Jesteśmy świadomi, że wynajem autokarów bądź wynajem busa wymaga przemyślanych decyzji i spokojnej kalkulacji. Dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy wspomogą Państwa swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Dzięki różnorodności floty pojazdów dopasujemy odpowiedni autokar dla Państwa grupy, w celu maksymalizacji komfortu i optymalizacji kosztów.

Nasze autokary i busy

Dysponujemy flotą 60 różnorodnych pojazdów marki Mercedes Benz czy Setra. Oferowane do wynajmu autokary i busy są zawsze dokładnie sprawdzane przed wyjazdem, czyste i zadbane. Wynajmowane przez nas nowoczesne autokary posiadają wiele udogodnień, w tym m.in. wygodne rozkładane fotele, klimatyzację, WC, gniazda USB/230V, TV/DVD czy lodówkę. Wszelkie elementy zostały dobrane tak, aby zaoferować naszym pasażerom najwyższy komfort i bezpieczeństwo w trakcie przejazdu.

Wynajmowane turystyczne autokary i busy możemy również, wedle potrzeby doposażyć np. w barek, ekspres do kawy, lunch boxy dla pasażerów itp..

Wynajem autokarów, busów – zobacz naszą flotę pojazdów: Flota Follow me!

Wynajem autokaru Szczecin. Ile kosztuje wynajęcie autokaru?

Wynajem autokaru Szczecin -> Sprawdź cenę on-line.

Udostępniamy wygodny formularz on-line, którego wypełnienie zajmie Ci zaledwie 90 sekund.

Dzięki temu otrzymasz szybko kompleksową wycenę wynajmu autokaru lub busa.

WYCEŃ PRZEJAZD – WYPEŁNIJ FORMULARZ (kliknij tutaj)

Referencje i rekomendacje.

Jesteśmy liderem przewozów autokarowych w regionie. Nasze usługi w tym m.in. wynajem autokaru rekomenduje wiele szkół i biur podróży. Od wielu lat współpracujemy z największymi firmami, biurami podróży, klubami sportowymi i instytucjami kultury. Jesteśmy m.in. oficjalnym przewoźnikiem Pogoni Szczecin i Chemika Police oraz Partnerem Filharmonii Szczecińskiej, Opery na Zamku czy Teatru Polskiego w Szczecinie.

To co nas wyróżnia to – kultura podróżowania!


Dodatkowe informacje:

Wynajem autobusu. Wynajem busa – sprawdź naszą flotę:
Więcej informacji: https://followme.pl/nasza-flota/

Turystyczne przewozy zagraniczne.
Skontaktuj się z nami: wynajem@followme.pl

Przewozy autokarowe Szczecin.
Skontaktuj się z nami: wynajem@followme.pl

Cena wynajmu autokaru na wesele. Jaka cena?
Sprawdź: Wyceń przejazd