4 maja 2021

Wycieczki ze Szczecina 2021


Follow me! Aktualności Wycieczki ze Szczecina 2021

Wycieczki autokarowe. Wycieczki ze Szczecina na sezon 2021.

Szukasz atrakcyjnej wycieczki autokarowej na najbliższe wakacje? Skorzystaj z oferty naszego Partnera szczecińskiego Biura Podróży Wondertours, które znane jest z oryginalnych i bardzo ciekawych programów wycieczek. Znajdziesz tutaj możliwość wypoczynku pełnego błogiego relaksu, ale również ciekawe programy wycieczek krajoznawczych.  Poniżej prezentujemy wybrane, najpopularniejsze wycieczki na wakacje 2021 r.

O bezpieczeństwo i komfort Twojego przejazdu zadba Follow me!

Wycieczki autobusowe po Polsce:

Jura Krakowsko – Częstochowska – 16-18.07.2021 r.

Podczas wyjazdu poznasz sekrety, które skrywa pustynia Błędowska, w tym miejscu poczujesz się jak na obcym kontynencie, nie ruszając się z kraju. Poznasz legendę związaną z Maczugą Herkulesa, która jest symbolem Ojcowskiego Parku Narodowego, a także odwiedzimy niezwykle urokliwą miejscowość Złoty Potok.

wycieczka jura krakowsko częstochowska, jura krakowsko czestochowska, wycieczka autokarowa, wycieczka autobusowa, wycieczka ze szczecina 2021


Mazury – Świat Galindów i kraina wielkich jezior, to wspaniała podróż do malowniczej krainy Warmii i Mazur. Doskonała propozycja dla osób szukających zdrowego balansu pomiędzy relaksem a zwiedzaniem.

W ciągu kilku dni odwiedzimy najważniejsze atrakcje regionu. Bardzo ciekawy program i wyjątkowe zakwaterowanie bezpośrednio przy jeziorze w Mrągowie.

wycieczka na mazury, autobus na mazury, wycieczka autokarowa, wycieczka autobusowa, wycieczka ze szczecina 2021, wycieczki ze szczecina 2021, follow me, interglobus

 


Małopolska wyprawa – 23-29.08.2021 r.

Wycieczka podczas, której zobaczysz m in. wspaniałą Lanckoronę, najpiękniejszą polską wieś Zalipie, cudowny szlak architektury drewnianej, czy klasyczne miejscowości regionu tj. Tarnów, Kraków, czy Zakopane. Nie zabraknie również wędrówek po górach, wizyty w Kalwarii Zebrzydowskiej, czy spływu Dunajcem. Etnograficznie region przybliżą Nam podczas specjalnych spotkań skórnicy, czy rzeźbiarze ludowi.

małopolska wyprawa, wycieczka autokarowa, wycieczka autobusowa, follow me, interglobus


 Wycieczki autokarowa do Chorwacji:

Chorwacja Deluxe – 6-15.08.2021 r.

Wycieczka do Chorwacji w klasie lux! Pokażemy Wam klasyczne punkty na Istrii, ale zabierzemy  Was  również w miejsca o których dużo się nie mówi.  Miejsca te swoją magią i urokiem często przyćmiewają najpopularniejsze punkty turystyczne. Doskonałe połączenie błogiego relaksu z aktywnym programem krajoznawczym.

Przygotowaliśmy noclegi w komfortowym resorcie, który oferuje pyszne bufetowe wyżywienie z napojami i alkoholem w cenie. Na terenie obiektu możecie korzystać z basenu, a sam hotel położony, jest w uroczym miejscu. Podczas całej wycieczki zakwaterowanie jest w jednym hotelu, ze względu na brak zmian noclegów, wycieczki nie są obowiązkowe.

wycieczka do chorwacji, wycieczka autokarowa, wycieczka autobusowa, wycieczka ze szczecina 2021

 

 

 


Pozostałe aktualności:

Do Chorwacji bez kwarantanny

Wynajem autokarów Szczecin

Kontrola autokaru przed wycieczką. Bezpieczna wycieczka.