11 stycznia 2022

Roboty drogowe w Szczecinie – ul. Kolumba w przebudowie. Ważne informacje na temat przystanku Flixbusa


Follow me! Aktualności Roboty drogowe w Szczecinie – ul. Kolumba w przebudowie. Ważne informacje na temat przystanku Flixbusa

Modernizacja jezdni, chodników, skrzyżowań czy ścieżek rowerowych krok po kroku zmienia Szczecin na bardziej bezpieczny. Docelowo skróci czas przejazdów i lepiej skomunikuje miasto. Najnowszym etapem prac drogowców, jest długo wyczekiwana przebudowa ul. Kolumba.

AKTUALIZACJA: Od 10.05.2023 nasze autokary i busy będą czekały na podróżnych wybierających się w kierunku lotniska Berlin Brandenburg oraz Szczecin Goleniów na dworcu autobusowym – plac Grodnicki 1 w Szczecinie (dawny dworzec Państwowej Komunikacji Samochodowej), stanowisko nr 10.

Remont objąć ma kompleksową przebudowę torowiska, sieci trakcyjnej oraz, co dla nas najważniejsze, także chodników i jezdni w obu kierunkach. Całość prac ma potrwać dwa lata.

O wszelkich ewentualnych zmianach dotyczących relokacji, bądź tymczasowego zamknięcia przystanku Follow me! i przystanku Flixbus Szczecin, będziemy informowali na bieżąco na naszej stronie www oraz na naszym profilu na Facebooku.

Przy okazji, wszystkim podróżujących na lotnisko w Goleniowie, przypominamy, iż ze względu na remont al. Wyzwolenia, przystanek przy biurze LOT, będzie nieczynny do zakończenia remontu.

Tym samym zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby wyżej wymienione utrudnienia, nie wpłynęły na komfort i czas podróży.

Dla ułatwienia zachęcamy do pobrania Aplikacji Flixbus.