18 września 2021

Wynajem autokaru na wycieczkę szkolną 2021 – Follow me!


Follow me! Aktualności Wynajem autokaru na wycieczkę szkolną 2021 – Follow me!

Kolejny rok szkolny przed nami. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak ważna jest obecnie dbałość o relacje społeczne wśród dzieci. Dobrą okazją do integracji klasy jest wycieczka szkolna. Tym bardziej, że do końca września szkoły mogą skorzystać z 80% dofinansowania na ten cel ze środków programu „Poznaj Polskę”. Autokar na wycieczkę szkolną musi spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i komfortu. Natomiast właściwa organizacji wycieczki szkolnej oraz wynajem odpowiedniego autokaru pomogą zaoszczędzić Ci czas i pieniądze. Dlatego sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Organizacja wycieczki szkolnej 2021: jak uzyskać dofinansowanie?

Szkoła, która złoży właściwy wniosek do Ministerstwa Edukacji i Nauki, oraz zostanie włączona do programu „Poznaj Polskę”, otrzyma 80% dofinansowanie wycieczki szkolnej. Istotne jest, by właściwy dokument złożyć do 30 września 2021 r. Więcej informacji o programie na stronie MEiN.

Czy warto oszczędzać na bezpieczeństwie naszych dzieci?

Organizacja wycieczki szkolnej to proces. Natomiast wynajem autokaru to kluczowy element tej organizacji. Wiadomo, że nikt nie chce zbytnio obciążać swojego portfela i poszukujemy najlepszych i najtańszych rozwiązań. Niemniej w kwestii wynajęcia pojazdu nie warto oszczędzać. W tej sytuacji najlepsza oferta nie równa się najtańszej. Koszt wynajęcia autokaru nie powinien być decydujący. Dlaczego? Ponieważ bardzo ważne jest, aby autokar był w nienagannym stanie technicznym. Z kolei firma, która oferuje usługi przewozowe, faktycznie cieszyła się jak najlepszą opinią.

Dobrze pamiętać o tym, że utrzymanie stałej sprawności technicznej autokaru wymaga ciągłego serwisowania w autoryzowanych stacjach napraw. Niestety, w przypadku taniego transportu nie mamy pewności, co do stanu technicznego pojazdu. Poza tym niejednokrotnie musimy mierzyć się w tej sytuacji z mniejszą dbałością o czystość. Nikt z nas nie chce przecież, by w dniu wycieczki podjechał autokar, który lata świetności ma za sobą, a jego czystość pozostawia wiele do życzenia. Pamiętajmy, że cena za wynajem autokaru zawsze musi iść w parze z jakością usług świadczonych przez firmę przewozową oraz bezpieczeństwem i komfortem podróży!

Dlaczego opłaca się podjąć współpracę z Follow me! przy organizacji wycieczki?

Dzięki wieloletniej współpracy ze szkołami oraz doświadczeniu naszych specjalistów przy organizacji wycieczek szkolnych i wynajmie autokarów, bardzo dobrze poznaliśmy oczekiwania rodziców i nauczycieli oraz potrzeby naszych najmłodszych pasażerów. W ofercie posiadamy przewozy autokarowe dla przedszkoli, szkół, a także uczelni wyższych. Organizujemy również jednodniowe bądź kilkudniowe wycieczki szkolne, także te z dofinansowaniem.

Wychodząc naprzeciw potrzebom kadry nauczycielskiej, wszelkie formalności skracamy do niezbędnego minimum. Z kolei w trosce o spokój rodziców, podczas podróży ich dzieci zapewniamy stały monitoring pozycji autokaru. Dzięki temu można obserwować trasę bez potrzeby wykonywania telefonu do opiekuna wyjazdu. Dodatkowo dostęp do mapy pozwala rodzicom sprawdzić ile czasu potrzebują, aby odebrać swoje dziecko, bez zbędnego oczekiwania na autokar na miejscu zbiórki.

Najnowocześniejsza i najmłodsza flota w regionie

Mając na uwadze najważniejszy aspekt przewozu dzieci i młodzieży, jakim jest bezpieczeństwo, zapewniamy wygodne, bezpieczne i nowoczesne autokary marki Mercedes. W swojej flocie oferujemy ponad 60 pojazdów do przewozu od 7 do 60 osób. Nasze autokary posiadają dostęp m.in. do bezpłatnego Internetu, odtwarzaczy DVD, gniazd 230 V i złącz USB. Wygodną jazdę zapewnia szeroki odstęp między fotelami oraz klimatyzacja.

Ile kosztuje wynajęcie autokaru na wycieczkę szkolną?

Jeśli chcesz zorganizować wycieczkę lub interesuje Cię wynajem autokaru, zapraszamy do kontaktu. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu otrzymasz cenę i ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zobacz nasze pojazdy na stronie Flota lub wyślij Zapytanie, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

 


Organizacja wycieczki szkolnej – ważne informacje

Wynajem nowoczesnych autokarów i busów na różne okazje

Wycieczki indywidualne, firmowe czy wyjazdy na koncerty? Zobacz, co możemy Ci zaoferować