19 czerwca 2023

Nowy film powstaje w Szczecinie, Follow me! w roli „aktora”


Follow me! Aktualności Nowy film powstaje w Szczecinie, Follow me! w roli „aktora”

Follow me! oficjalnym partnerem filmu „Wojtuś”.

Trwa produkcja nowego filmu Dominika Czecha, zatytułowanego „Wojtuś”. Obraz powstaje przy wsparciu m. in. Follow me! Co ciekawe, wykorzystywane w filmie nasze pojazdy również pojawią się na ekranie.

O czym opowiada film?

Widzowie poznają losy młodego mężczyzny, którego życie mocno poturbowało. Musi on podjąć próbę odnalezienia się w całkowicie nowej rzeczywistości. Jak mówi reżyser filmu, „trudna sytuacja, którą zastaje bohater, zmusza go do uporania się z różnego rodzaju instytucjami i podjęcia starań znalezienia pracy”.

 

Gdzie kręcono sceny?

Zdjęcia są realizowane w Szczecinie oraz Świnoujściu. Aktorzy odgrywają sceny m. in. w szczecińskiej Starej Rzeźni, Śródmieściu czy w okolicach stoczni. Sceny kręcono również w autokarze Follow me!

W filmie wystąpią aktorzy znani szerokiej publiczności. Główną rolę odgrywa Damian Krajczyk, który popularność zyskał choćby za sprawą serialu „Wielka Woda”. W obsadzie znajduje się również spore grono aktorów ze Szczecina i regionu.

 

film-wojtus-kulisy-autokar-followme

 

Kiedy nastąpi premiera filmu „Wojtuś”?

Twórcy filmu przewidują, że już w przyszłym roku obraz będzie prezentowany na festiwalach. Z kolei ogólnodostępny będzie najprawdopodobniej w 2025 roku – będzie można go zobaczyć za pośrednictwem sieci streamingowych.

 

film-wojtus-baner

 


Zobacz także: