9 lipca 2020

Nowe loty z Goleniowa!


Follow me! Aktualności Nowe loty z Goleniowa!

Kolejne nowe loty z Goleniowa!

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły kolejną nową, krajową destynację z lotniska Goleniów. Już od 19 lipca polecimy ze Szczecina do Rzeszowa. To kolejne nowe loty z Goleniowa i trzecie już połączenie lotnicze ogłoszone przez szczecińskie lotnisko w ciągu ostatnich tygodni. W czerwcu ogłoszono uruchomienie połączenia Szczecin – Lwów (WizzAir, więcej przeczytasz-> tutaj) oraz Szczecin – Zadar (PLL Lot, więcej przeczytasz -> tutaj).

Nowe połączenie ze stolicą podkarpacia to dobra wiadomość dla podróżujących w południowo wschodnie zakątki naszego kraju. Nowe połączenie znacznie skróci czas dojazdu w ten rejon Polski, a w wakacje pozwoli zaplanować urlop w malowniczych Bieszczadach bez konieczności jazdy pociągiem czy samochodem przez kilkanaście godzin.

Samolot Polskich Linii Lotniczych LOT, trasę do Rzeszowa pokona w ciągu zaledwie 1,5 godziny i kursował będzie z częstotliwością 2 x tygodniowo. Loty odbywać się będą w poniedziałki i czwartki wg. rozkładu lotów:

  • Szczecin – Rzeszów: 19:25 – 20:55
  • Rzeszów – Szczecin: 19:25 – 20:55

Bilety są dostępne na stronie www.lot.com, a ich cena zaczyna się od 99 złotych za lot w jedną stronę

Podkarpacie oprócz oczywistych atutów turystycznych ma również wiele walorów gospodarczych. Rzeszów i Mielec to dwa bardzo prężnie rozwijające się gospodarczo miasta. Wystarczy wspomnieć, że Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro-Park Mielec to najstarsza tego typu strefa w Polsce, która powstała w 1995 r. swoje zakłady w tej strefie mają m.in. Polskie Zakłady Lotnicze, fabryka mebli Black Red White czy Kronospan. Co ciekawe, granice Euro-Park Mielec znacznie wykraczają poza obszar podkarpacia, dzięki czemu blisko 100 ha powierzchni z blisko 1400 ha całej strefy zlokalizowana jest w Szczecinie.

 

Nowe loty z Goleniowa! PLL Lot Szczecin Lotnisko Goleniów Rzeszów

———————————————————–

Sprawdź jak dojechać? Bus Lotnisko Goleniów Szczecin:

Więcej informacji: https://followme.pl/rozklad-jazdy/rozklad-jazdy-szczecin-lotnisko-goleniow/ 

Bezpieczne podróże z Follow me! Sprawdź, jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo!

Więcej informacji: https://followme.pl/aktualnosci/bezpieczne-podroze-z-follow-me/