24 czerwca 2020

Nowe połączenie z lotniska Goleniów!


Follow me! Aktualności Nowe połączenie z lotniska Goleniów!

Nowe połączenie z lotniska Goleniów!

Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie nowej wakacyjnej trasy z Portu Lotniczego w Goleniowie. Nowa trasa na pewno ucieszy wielu mieszkańców regionu lubiących wypoczywać w słonecznej Chorwacji.

PLL LOT planuje uruchomić od czwartku 8 lipca 2020 r. bezpośrednie połączenie lotnicze pomiędzy Lotniskiem Goleniów a chorwackim Zadarem! Bilety na to połączenie zaczynają się już od 80 złotych.

Lot będzie obsługiwany 118 miejscowym samolotem typu Embraer 195, połączenia realizowane będą w każdy czwartek według poniższego rozkładu lotów:

  • Lotnisko Goleniów -> Zadar 09:10-11:20
  • Zadr -> Lotnisko Goleniów  12:20-14:35

Bilety dostępne na www.lot.com

Zadar to bardzo interesujące miasto położone w środkowej części Chorwacji, to centrum gospodarcze oraz kulturalne północnej Dalmacji. Miasto ma do zaoferowania wiele ciekawych atrakcji i zabytków m.in. rzymskie forum i ruiny budowli rzymskich czy też wbudowane w nabrzeże organy wydające dźwięki wraz z przypływem fali. Będąc w Zadarze spróbujcie znakomitego trunku wywodzącego się z tego regionu, słynnego wiśniowego likieru Maraschino.

Dzięki centralnemu położeniu Zadar to również doskonałe miejsce przesiadkowe w drodze do popularnych kurortów i innych miast Chorwacji m.in. Riwiery Makarskiej, Splitu czy nawet Dubrovnika.

Nowe połączenie z lotniska Goleniów do Zadaru to nie jedyna nowa trasa ogłoszona w ostatnich tygodniach, od lipca mieszkańcy regionu mogą również polecieć do Lwowa z liniami WizzAir, czytaj więcej na stronie: https://followme.pl/aktualnosci/nowa-trasa-wizz-air-ze-szczecina/

———————————————————–

Sprawdź jak dojechać na Lotnisko Goleniów?

Więcej informacji: https://followme.pl/rozklad-jazdy/rozklad-jazdy-szczecin-lotnisko-goleniow/