10 kwietnia 2022

Jak zamówić BERBUS ze Szczecina do Berlina?


Follow me! Aktualności Jak zamówić BERBUS ze Szczecina do Berlina?

Bus na lotnisko Berlin Brandenburg w 5 prostych krokach!
Jak zamówić przejazd BERBUS ze Szczecina do Berlina?

 

BERBUS to nowoczesna usługa na trasie Szczecin – lotnisko Berlin Brandenburg, oparta na zasadzie ridesharingu, czyli podróżowaniu polegającym na współdzieleniu przejazdu. Oferta jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie przejazdów typu door to door.

Wybierając BERBUSa podróżujesz wygodnym i nowoczesnym minivanem, wyposażonym we wszystkie nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Przejazdy realizowane są komfortowymi pojazdami z wygodnymi fotelami, WiFi oraz USB. Dodatkowo dla najmłodszych pasażerów wypożyczamy certyfikowane foteliki.

wynajem busa, berbus, transfery szczecin berlin, przewozy szczecin berlin, przewozy na lotnisko ber

Przejazd BERBUS na lotnisko w Berlinie. Dlaczego warto?
Jedziemy prosto pod Twój lot, prosto spod Twoich drzwi. Dzięki czemu oszczędzasz czas i nie martwisz się planowaniem transferu na lotnisko. Podczas rezerwacji wystarczy, że podasz godzinę wylotu, a my zajmiemy się organizacją całego przejazdu.

Poza komfortem podróży BERBUS Ridesharing niesie za sobą także korzyści:

  • ekonomiczne – cena przejazdu jest znacznie niższa dzięki współdzieleniu kosztów podróży z innym pasażerem,
  • proekologiczne – wspólne podróżowanie wpływa na zmniejszenie zużycia paliwa, a przez to na mniejszą emisję spalin.

Ile kosztuje bus na lotnisko Berlin BER?

Za przejazd busem do Berlin z centrum Szczecina, w opcji door to door, zapłacisz zaledwie 99 zł/os.! BERBUS to zatem doskonałe rozwiązanie łączące ekonomiczną cenę jak w przejazdach liniowych, przy zachowaniu wysokich standardów przewozu indywidualnego.

Skąd zabieramy pasażerów? Wybierz dowolny adres z zaznaczonego obszaru. Jeśli chciałbyś wyjechać spoza naszej strefy, prosimy o kontakt.

berbus-szczecin-berlin-mapa

Zobacz, jak krok po kroku zarezerwować przejazd na lotnisko BER w Berlinie.

Do dyspozycji naszych pasażerów na stronie www.followme.pl udostępniliśmy wygodny system rezerwacji on-line, który pozwala w ciągu zaledwie niecałych dwóch minut zarezerwować dowolny przejazd.

Krok 1: Wyszukiwanie

Wejdź na stronę rezerwacji BERBUS booking.followme.pl/berbus i uzupełnij znajdujący się tam formularz podając:

  • adres odbioru,
  • miejsce docelowe,
  • datę wyjazdu,
  • sugerowaną godzinę wyjazdu,
  • liczbę pasażerów.

Podając sugerowaną godzinę wyjazdu, dopasujemy do Twojego przejazdu pozostałych pasażerów podróżujących na lotnisko Berlin BER. Nasz system wyznaczy realną godzinę odbioru oraz optymalną trasę przejazdu. Optymalizacja tras następuje przy pomocy tzw. ITS – (Intelligent Transport System), który pozwala na wybór najszybszej drogi dojazdu do miejsca docelowego.

Jak zamówić BERBUS ze Szczecina do Berlina?

Krok 2: Wybór przejazdu

Na podstawie powyższych danych zostanie określona ostateczna cena przejazdu. W tym miejscu możesz wybrać jedną z zaproponowanych przez nas opcji.

Jak zamówić BERBUS ze Szczecina do Berlina?

Krok 3: Dane pasażera

Podaj imię i nazwisko pasażera, numer telefonu, numer lotu pasażera oraz preferowaną godzinę wylotu.

BERBUS zakup biletu

Krok 4: Opcje dodatkowe

W tym kroku możesz wskazać dodatkowe bagaże, które chciałbyś zabrać ze sobą w podróż, np. dodatkowa walizka, sprzęt narciarski, rower lub wypożyczyć na czas przejazdu fotelik lub podstawkę dla dziecka. Możesz zabrać ze sobą bezpłatnie 1 walizkę przewożoną w luku bagażowym oraz dodatkowo bagaż podręczny. Każda dodatkowa sztuka bagażu podlega opłacie 15 zł – możesz ją dokupić podczas dokonywania rezerwacji. Szczegóły w regulaminie.

BERBUS zakup biletu 2

Krok 5: Podsumowanie i płatności

W ostatnim kroku możesz sfinalizować zamówienie dowolną formą płatności on-line (BLIK, karta, e-przelew). Po opłaceniu należności za przejazd BERBUS, otrzymasz potwierdzenie mailem. O ostatecznej ustalonej godzinie odbioru zostaniesz poinformowany w wiadomości mailowej lub SMSowej najpóźniej dzień przed podróżą.

Podsumowanie płatności BERBUS

Jak wrócić z lotniska Berlin Brandenburg do Szczecina?

Wracając z Berlina z lotniska BER do Szczecina, także możesz zamówić BERBUSa. Zamówienie przejazdu Berlin – Szczecin, odbywa się w ten sam sposób, za pomocą tego samego formularza. Pamiętaj jednak, aby w pierwszym kroku odpowiednio zmieniać kierunek kursu. W polu “Z” wskaż lotnisko Berlin Brandenburg, w polu “Do” miejsce, w których chciałbyś wysiąść.

BERBUS zatrzymuje się tuż przed samym wyjściem z terminala T-1 przy szklanych wiatach położonych na poziomie przylotów. To właśnie tam minivan BERBUSa czeka na podróżnych jadących w kierunku Szczecina.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 91 48 50 422 lub mailowo na adres biuro@followme.pl